سوپروایزر اجرایی نصب تجهیزات مکانیکی

سوپروایزر اجرایی نصب تجهیزات مکانیکی

نصب تجهیزات مکانیکی

با توجه به شرایط اقتصادی و استراتژیک کشورمان بی شک صنایع نفت و گاز و صنایع وابسته به آن در حال حاضر و در آینده یکی از صنایع پرطرفدار، کارآفرین، پیشرفته و پردرآمد بوده و خواهد بود و از آنجا که بخش ساخت و اجرایی اکثر پروژه های نفت و  گاز توسط نیروهای متخصص داخلی و بومی انجام می پذیرد، آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص در کلیه زمینه های صنایع نفت و گاز یکی از نیازهای مبرم جامعه صنعتی و آموزشی کشور است.

در جزوه سوپروایز اجرایی نصب تجهیزات مکانیکی آموزشی به نکاتی که باید کارشناسان دفتر فنی ، مهندسان ناظر ، مهندسان اجرایی  و سوپروایزر های اجرایی در مراحل گوناگون نصب تهیزات آنها را رعایت و مدنظر قرار دهند ، همچنین در هر جا که لازم باشد به نکات فنی و علمی برای درک مفهومی و علمی کار اشاره شده است. 

عموماً سوپروایزرها به رهبری و هدایت گروه های اجرایی می پردازند در حالی که Field Engineer بیشتر مشغول چک کردن نکات فنی و جلوگیری از اشتباهات اجرایی و مطابقت شرایط اجرایی سایت با دستورالعمل ها و استاندارد ها است و همچنین در صورت بوجود آمدن مغایرت های فنی مسئول برطرف کردن آنها خواهد بود. مطالب این جزوه طوری جمع آوری شده اند که هر شخص آشنا به پر<ژه های اجرایی بتواند از آن بهره ببرد.

در پیوست جزوه نصب تجهیزات مکانیکی به ترتیب اوپلینگ و طبقه بندی آنها، طبقه بندی پمپ های سانتریفیوژ، چک لیست های ماشین آلات و گروت ریزی و لیست فایل و استانداردهای موجود در پیوست آورده شده اند.

امید است که مطالب این جزوه برای کلیه کاربران آن در جهت افزایش تجربه فنی و اجرایی نصب تجهیزات مکانیکی مفید واقع شود.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ rateraterateraterate
4.2
3 نظر ثبت شده
 • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

 • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود جزوه سوپروایزر اجرایی نصب تجهیزات مکانیکی
۱٫۵MB PDF

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

 • نیما 1398 آبان 21 سه شنبه

  سلام ایا دوره بازرسی تجهیزات دوار در نیمسال دوم ۱۳۹۸ برگزار میشودلیست دوره های مهندسی مکانیک را اعلام کنید

  آیا برای شما مفید بود
  • امیرمحمد دارابی 1398 آذر 03 یکشنبه

   با عرض سلام
   در حال حاضر این دوره برگزار نمی شود. برای آگاهی از دوره های مهندسی مکانیک به سایت ۲reha.ir مراجعه کنید.

   آیا برای شما مفید بود
 • هدائیان 1396 اردیبهشت 06 چهارشنبه

  سلام.ممنون از اطلاعات تون ، لطفا اگر فرمتهایی در خصوص تحویل دهی تجهیزات دوار دارید برای اینجانب ارسال کنید . با تشکر هدائیان h.hodaiian@gmail.com

  آیا برای شما مفید بود