راهکارهای ما برای برند شدن شما

تبلیغات بنری

Display Adverising

از طریق تبلیغات گرافیکی محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان سایت ایران مواد معرفی نموده و برندسازی و فروش خود را افزایش دهید.

اثرگذاری بسیار بالا بنرهای تبلیغاتی سایز بزرگ اثرگذاری میان مدت و بلند مدت فروش تاثیر مثبت در بهبود رتبه سایت شما اطلاعات بیشتر

بازاریابی محتوا

Content Marketing

با کمترین هزینه ممکن، در صفحاتی از سایت که در صفحه اول گوگل هستند حضور داشته باشید و هدفدار مستقیماً برای افرادی که نیاز به خدمات شما دارند تبلیغ کنید.

بالاترین بازدهی نسبت به هزینه اثرگذاری کوتاه و میان مدت منحصر بفرد فقط در ایران مواد برندسازی و افزایش چشمگیر فروش اطلاعات بیشتر

ایمیل مارکتینگ

Email Marketing

تبلیغ محصولات خود را از طریق ارسال ایمیل به هزاران کاربر بصورت هدفدار ارسال ک

بیش از 20 هزار ایمیل تاثیر مثبت در بهبود رتبه سایت شما تاثیرگذاری کوتاه مدت فروش اطلاعات بیشتر

تبلیغات ویدئویی

Video Marketing

در ویدئوهای آموزشی ایران مواد که از طریق سایت و شبکه های اجتماعی منتشر می شوند حضور داشته باشید و معرفی شوید. این ویدئوها دائمی خواهند بود و هزاران بار بازدید شده و به اشتراک گذاشته می شوند. این روش، نوعی تبلیغات نامحسوس محسوب می شود که محاطبین تبلیغات شما را آزار دهنده نمی دانند.

تبلیغ دائمی تاثیر چمشگیر در برندسازی تاثیر بلند مدت در فروش بازدهی بالا نسبت به هزینه اطلاعات بیشتر

رپورتاژ آگهی

Advertorial

بصورت کاملاً نامحسوس تبلیغات کنید. در این روش، محصولات و خدمات خود را به گونه ای در قالب یک گزارش تبلیغ می کنید که مخاطب متوجه تبلیغ بودن آن نشده و بنابراین تبلیغات اثرگذاری بالاتری دارد. برای این تبلیغ تنها یک بار هزینه می پردازید اما بصورت دائمی در سایت درج می شود. همراه با 3 لینک فالو به سایت شما بصورت دائمی.

تبلیغ دائمی بالاترین اثرگذاری در افزایش رتبه سایت شما در گوگل اثرگذاری بلندمدت در فروش اطلاعات بیشتر

شبکه های اجتماعی

Social Networks

محصولات و خدمات خود را مستقیماً به هزاران مخاطب ایران مواد از طریق تلگرام و اینستاگرام معرفی کنید. در این روش تاثیر سریع در فروش را احساس خواهید کرد.

سریع ترین تاثیرگذاری فروش افزایش بازدید سایت شما افزایش مخاطبین شبکه های اجتماعی شما اطلاعات بیشتر