جوشکاری مس و آلیاژ های آن

جوشکاری مس و آلیاژ های آن

مس و آلیاژهای آن به دلیل مقاومت نسبت به زنگ زدگی در بسیاری از صنایع ساختمانی ، هواپیمایی ، صنایع دریایی از جمله مخازن ضد زنگ ، لوله کشی در آب شور دریا ، قطعات و ملخ هواپیما ، خطوط آب و بخار در ساختمان ها ، روکش پشت بام ، ناودان ها ، آب رو ها ، روکش بدنه کشتی ها ، دکل های نفت و شیرین کننده های آب شور مصرف می شود.

مس به طور گسترده در تولید قطعات و ماشین آلات صنعتی غیر الکتریکی ، لوازم خانگی ، تجهیزات تهویه هوا و ماشین آلات کشاورژی به مصرف می رسد. در صنایع نظامی در تهیه فشنگ تفنگ های کوچک ، خشاب ها ، خازن ها ، فیوزها و همچنین تجهیزات و ماشین آلات ارتباطی ، اجزاء الکتریکی و قطعات کامپیوتر کاربرد دارد.

بعلاوه در سلاح های تاکتیکی و استراتژیک مانند زیر دریایی های اتمی ، در موشک ها ، هواپیماهای نظامی ، کنترل های الکتریکی در هواپیما و کابل موشک استفاده می گردد.

در این مقاله که به زبان فارسی نوشته شده ، سعی شده است به موضوع جوشکاری مس و آلیاژهای آن پرداخته شود ، این مقاله را می توانید از پایین همین صفحه به رایگان دریافت کنید.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ rateraterateraterate
5
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود دانلود مقاله جوشکاری مس و آلیاژ های آن
5 MB pdf

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران