کتاب فرآیند سرامیک و زینتر آنها ( راهامن ) Ceramic Processing and Sintering

سرامیک

به عنوان منبع برتر این زمینه ، این مرجع به منظور جمع آوری برنامه های سخت برای یافتن برنامه ها ، معادلات ، مشتقات و نمونه هایی که نشان دهنده آخرین پیشرفت های فن آوری پردازش سرامیک است ، مورد بازنگری و گسترش قرار می گیرد. این کتاب در درجه اول مربوط به پردازش سرامیک های پلی کریستالی است و در ساخت گسترده سرامیک ها با شلیک فرم های پودرهای تلفیقی متمرکز است. درمان مختصری از پردازش سل ژل نیز موجود است.

کتاب فرآیند سرامیک ها، ویرایش دوم مباحث روشن و فشرده ای در مورد پردازش کلوئیدی و سل ژل ، پخت پخت سرامیک و فرآیندهای جنبشی در مواد ارائه می دهد. از سنتز پودر و ادغام گرفته تا رفتار پخت و پز و تراکم ، این آخرین نسخه بر تأثیر هر روش پردازش بر خواص سرامیک تأکید دارد. نسخه دوم همچنین حاوی مباحث جدید و گسترده ای در مورد پایداری کلوئید ، رشد پلیمر و ژل ، مواد افزودنی در تشکیل سرامیک ، استروکوتر انتشار و نقص ، رشد طبیعی و غیر عادی دانه ، پخت مایکروویو ، اثرات ناپایداری ریلی و رسیدن اوستوالد است

جلد دوم با نشان دادن ارتباط متقابل بین مراحل مختلف در مسیر کلی ساخت ، سرامیک پردازش و پخت و پز ، جلد دوم به موضوعات اساسی هر فرآیند نزدیک می شود و نحوه استفاده آنها در ساخت عملی سرامیک ها را نشان می دهد.

سرفصل ها

CERAMIC FABRICATION PROCESSES: AN INTRODUCTORY OVERVIEW
SYNTHESIS OF POWDERS
POWDER CHARACTERIZATION
SCIENCE OF COLLOIDAL PROCESSING
SOL-GEL PROCESSING
POWDER CONSOLIDATION AND FORMING OF CERAMICS
SINTERING OF CERAMICS: FUNDAMENTALS
THEORY OF SOLID-STATE AND VISCOUS SINTERING
GRAIN GROWTH AND MICROSTRUCTURE CONTROL
LIQUID-PHASE SINTERING
SPECIAL TOPICS IN SINTERING
DENSIFICATION PROCESS VARIABLES AND DENSIFICATION PRACTICE

شما می توانید ترجمه کتاب فرآیند سرامیک ها را از طریق این لینک بصورت پستی سفارش دهید.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/
0
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود کتاب Ceramic Processing and Sintering
11.6MB PDF

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران