میکروساختار و خواص فولاد ها – Steels Microstructure and Properties Bhadeshia

میکروساختار و خواص فولاد ها

میکروساختار و خواص فولاد ها – Steels Microstructure and Properties

H. K. D. H. Bhadeshia , Sir Robert Honeycombe

.Thired Edition

فولادها نماینده‌ی آلیاژهای فلزی هستند که در سطح گسترده‌ای مورد استفاده قرار گرفته‌اند و حاوی طیف وسیعی از خواص مکانیکی و میکروساختاری هستند. کتاب میکروساختار و خواص فولادها، با آزمایش خواص مکانیکی فولاد در ارتباط با میکروساختارها، توصیف ارزشمندی از پیشرفت و رفتار این مواد که اساس کاربرد گسترده‌ آنها هستند، ارائه می‌دهد. این کتاب در سطح وسیعی به‌روز شده است و حاوی فصل‌های جدید در زمینه فولاد‌های نانوساختار و آلیاژها و تکنولوژی‌های جدید برای صنایع انرژی و اتوموبیل است. این کتاب به سبکی شیوا بیان شده است و شامل بخش‌ وسیعی در زمینه کتاب‌شناسی است به همراه مثال‌های واقعی بی‌شمار که درک مفاهیم کتاب را آسان‌تر می‌کنند.

کتاب میکروساختار و خواص فولادها، یک منبع ضروری و جذاب برای هم متخصصان متالورژی و هم مهندسان در هردو زمینه صنعت و آموزش به شمار می‌آید. یک مجموعه کامل از میکروساختارهای انوع فولاد ها را به همراه خواص و ویژگیهای مکانیکی آنها را در این کتاب ارزشمند خواهید داشت . این کتاب در دانشگاه POSTECH که بطور تخصصی بر روی فولادها تحقیق و بررسی دارد تهیه شده است .

 

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/
0
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود دانلود کتاب میکروساختار و خواص فولاد ها - Steels Microstructure and Properties
7 MB PDF

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران