هندبوک ASM جلد 23 (ASM Handbook:Materials for Medical Devices)

هندبوک ASM جلد 23 (Materials for Medical Devices)

هندبوک ASM جلد 23

هندبوک ASM جلد 23 با عنوان “مواد برای وسایل پزشکی” در سال ۲۰۱۲ منتشر گردید. در این جلد مواد متداول در این زمینه از جمله فولادهای زنگ نزن، آلیاژهای پایه کبالت، تیتانیوم، آلیاژهای حافظه دار، سرامیک ها، پلیمر ها و فلزات نادر مورد بحث قرار گرفته اند. کمپانی علم مواد آمریکا یکی از بزرگترین مراجع مهندسی مواد, سال ها پیش اقدام به گرد آوری مطالب مهندسی و علم مواد در ۲۳ جلد قطور کرد که این رویداد یکی از بزرگترین خدمات به جامعه مهندسین مواد بوده و هست .

مزیت این هندبوک ها در آن است که بسیار حساب شده طبقه بندی شده اند بگونه ای که کاربر از میان چندین هزار صفحه می تواند مطلب مورد نیاز خود را به سرعت بیابد. کلیه وسایل، مواد، معرفها، کالیبراتورها، وسایل جمع‌آوری، نگهداری نمونه، مواد و محلولهای کنترل آزمایشگاهی و دندانپزشکی جزء وسایل پزشکی محسوب می‌شود. تولید تجهیزات پزشکی از آن جهت که با سلامتی افراد ارتباط مستقیم دارد، حائز اهمیت است. این صنعت، جزء صنایعی است که به دانش فنی بالایی نیاز دارد، در واقع میزان سطح علمی افراد شاغل در آن در مقایسه با دیگر صنایع بالاتر است. ‌شناخت ‌مواد و تجهیزات مرتبط با دندان پزشکی می تواند کمک به سزایی در ارائه خدمات بهتر و مفیدتر کند و سطح بهداشت و سلامت جامعه را ارتقاء دهد.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ raterateraterate
3.67
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود هندبوک ASM جلد 23 (Materials for Medical Devices)
15.12MB PDF

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران