کتاب کاربرد مهندسی متالورژی در صنعت دوچرخه سازی

کتاب مهندسی متالورژی در صنعت دوچرخه سازی
bicycle metallurgy for the cyclist
کتاب bicycle metallurgy for the cyclist

کتاب bicycle metallurgy for the cyclist مرحع کاملی برای مطالعه تاریحچه غلم متالورژی در صنعت دوچرخه سازی محسوب می شود. یکی از اهداف مهم در نگارش این کتاب بررسی مواد و روش های تولیدی است که در صنعت دوچرخه سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از ویژگی های بارز این کتاب بیان اصول و روش های به کار رفته در صنعت دوچرخه سازی به صورت مختصر است و از ورود به جزویات خودداری شده است که این موضوع باعث درک بهتر خوانندگان می شود.

کتاب bicycle metallurgy for the cyclist شامل ۵ فصل به شرح زیر است:

  • فصل اول شامل مواد مهندسی است که در صنعت دوچرخه سازی مورد استفاده قرار می گیرند. در این فصل توضیحات جامعی در خصوص انواع فلرات، آلیاژها و مواد کامپوزیتی مورد استفاده در صنعت دوچرخه سازی و ویژگی های آن ها آورده شده است.
  • فصل دوم در مورد انواع فریم های تولید شده از مواد مهندسی، هندسه و نحوه طراحی آن ها بحث شده است.
  • فصل سوم در خصوص روش های تولید فریم های دوچرخه است. مواد و روش های مختلف لحیم کاری، ریخنگی، ماشین کاری و پوشش دهی که برای اتصال و تولید اسکلت دوچرخه مورد استفاده می شوند در این توضیح داده شده است.
  • فصل چهارم سایر اجزای دوچرخه همانند زنجیرها و بلبرینگ ها و مواد مهندسی که در ساخت آن ها مورد استفاده قرار می گیرند را نوضیح داده است.
  • فصل پنجم در نهایت درباره پیشرفت ها و تکنولوژی هایی که در آینده صنعت دوچرخه سازی می توانند مورد توجه قرار بگیرند بحث شده است.

مطالعه این کتاب برای متخصصین مرتبط با این صنعت، مهندسان به خصوص مهندسان متالورژی و مکانیک و علاقه مندان به این موضوع توصیه می شود.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ raterateraterate
4
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود bicycle metallurgy for the cyclist
23.4MB PDF

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران