کتاب پیشرفت ها در شکل دهی فلزات – Advances in Metal Forming

کتاب پیشرفت در شکل دهی فلزات

کتاب پیشرفت در شکل دهی فلزات

کتاب پیشرفت در شکل دهی فلزات – Advances in Metal Forming

توانایی تغییر شکل دائمی یکی از ارزشمندترین خصوصیات آنها به شمار می آید. بی شک تولید ورق، تسمه، میل گرد، لوله، مقاطع ساختمانی و به طور کلی شکل دهی فلزات مدیون این قابلیت است. با توجه به این که شکل  دهی فلزات یکی از روش های مهم ساخت و تولید قطعات است. شناخت هرچه دقیقتر این صنعت ضروری می باشد. از مهمترین ابزارهای علمی نقد و بررسی فرایند های شکل دهی دانش مکانیک محیط های پیوسته می باشد.

این کتاب بیشتر در زمینه فرایندهای شکل دهی ورقهای فلزی به خصوص فرایندهای کشش عمیق، نورد، اکستروژن، خمش، و غیره می باشد. به منظور ایجاد سیستم شکل دهی منعطف جهت تولید محصولاتی با کیفیت و دقت ابعادی بالا بدون نیاز به وجود کارشناسی ماهر، تکنولوژی های هوشمند مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. تلاش هایی در راستای کاربرد آنها در زمینه شکل دهی فلزات صورت گرفته است. هم راستایی تکنولوژی های اینترنتی و سیستم های خبره، روش های جدید اشتراک و توزیع اطلاعات را فراهم می کنند. با این حال، در زمینه سیستم های خبره مبتنی بر وب برای شکل دهی فلزات، تحقیقات کافی صورت نگرفته است. این کار تحقیقاتی، موضوعاتی را در رابطه با طراحی، توسعه و استفاده از سیستم های خبره مبتنی بر وب در زمینه های مختلف شکل دهی ورقه های فلزی مانند کشش عمیق، نورد، اکستروژن و خمش مطرح می کند. در آغاز منابع مرتبط موجود در این باره ارائه شده اند. در ادامه روش شناسی سرورهای کلاینت ، نتایج تست، بحث و خلاصه مطالب آورده شده اند. تلاش شده است که این موضوع به صورت آسان، واضح، قابل درک و سیستماتیک بیان شود. هرگونه پیشنهاد در رابطه با بهبود بیشتر این کتاب، عمیقا مورد استقابل قرار می گیرد.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/
0
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود کتاب پیشرفت در شکل دهی فلزات
4.12 MB rar

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران