آموزش کارآفرینی برای مهندسین Entrepreneurship For Engineers

آموزش کارآفرینی
آموزش کارآفرینی Entrepreneurship For Engineers

آموزش کارآفرینی برای مهندسین

دوره آموزش کارآفرینی Entrepreneurship For Engineers Master Business Marketing، برای تکنیسین‌ها، برنامه نویس‌ها، کدنویس‌ها و متخصصان حوزه علوم کامپیوتر و فن‌آوری اطلاعات طراحی شده است.این افراد با به کارگیری دستورالعمل‌های این دوره، به یک کارآفرین موفق تبدیل خواهند شد و مهارت‌های ارزشمندی را در زمینه کسب و کار بدست خواهند آورد.

دستورالعمل‌های ارائه شده در این دوره به شما این توانایی را می‌دهد که از یک کارمند عادی به بنیان‌گذار و مدیر عامل یک سازمان موفق تبدیل شوید و از ایده‌های خلاقانه خود، برای راه‌اندازی کسب و کار مورد نظرتان استفاده کنید. از مهمترین مهارت ها و توانایی هایی که یک کارآفرین باید داشته باشد ابتکار عمل و ارائه ایده های نو برای سرمایه گذاری با بازدهی بالا است.

در این میان، افرادی وجود دارند که می‌خواهند تکنیک‌های کسب و کار را یاد بگیرند و مهارت‌هایی را در زمینه مذاکرات و تصمیم‌گیری‌های تجاری بدست آورند تا بتوانند ایده‌های مبتکرانه خود را تحقق بخشند. در این دوره آموزشی، راه‌های کسب موفقیت در این زمینه به آنها نشان داده می شود.

سرفصل ها

  • انتقال آرام از حوزه فن‌آوری به تجارت
  • شروع یک کسب و کار موفق توسط شما
  • افزودن بُعد کسب و کار به مهارت‌های فنی شما
  • شرکت در جلسه‌های تجاری و بازاریابی در کمپانی خودتان
  • ارتقای مهارت‌های شما در زمینه مدیریت کسب و کار و ترغیب افراد به پیروی از ایده‌های شما
  • کسب دانش و مهارت‌‌هایی برای تصدی سمت مدیر عاملی و دستیابی به پتانسیل‌های بالا

در دوره آموزش کارآفرینی شما با برخورداری از انگیزه کافی برای افزودن مهارت‌های تجاری به سابقه فعالیت خود در زمینه مهندسی، می توانید تمام آموزش ها را پذیرفته و به موفقیت برسید. همچنین با انجام تمرین های ارائه شده در این دوره، خود را به یک کارآفرین موفق در حوزه کاری خودتان تبدیل کنید.

در این پست آموزش کارآفرینی برای مهندسین و تسلط بر کسب و کار و بازاریابی، برای دانلود در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ rateraterateraterate
5
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود آموزش کارآفرینی برای مهندسین
1.5 G RAR
دانلود زیرنویس انگلیسی آموزش کارآفرینی
165 K ZIP

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران