دانلود نرم افزار weldassistant | نرم افزار مدیریت جوشکاری با WPS و PQR

نرم افزار weldassistant
نرم افزار weldassistant

نرم افزار weldassistant یک نرم افزار برای جوشکاری سریع و کارآمد است. این نرم افزار یک مرجع کامل WPS و WPQR یا PQR نویسی بر اساس استاندارد های ISO و ASME  است. WPS یا Welding Procedure Specifications به معنای مشخصات روش جوشکاری است که با داشتن بانک جامع اطلاعاتی از این مشخصات، با وارد کردن متغیرهای جوشکاری و متریال مورد نظر خود به سرعت به این مشخصات دست پیدا می کنید.

WPQR/PQR یا Welding Procedure Qualification Records به معنای سوابق صلاحیت روش جوشکاری است که می توانید با وارد کردن متغیرهای جوشکاری، روش مناسب و مورد نیاز خود را پیدا کنید. این نرم افزار یک نرم افزار بسیار ساده برای کاربران است که با داشتن یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل، در زمان کوتاهی کاربر را به خواسته ی خود در زمینه جوشکاری می رساند. با استفاده از این نرم افزار کار شما به عنوان یک سرپرست یا یک فرد مسئول، بسیار سریع و کارآمدتر خواهد بود. نرم افزار weldassistant تمام نیازهای کیفی جوشکاری را بر اساس استانداردهای ISO  و ASME، برای شما مشخص می کند تا بتوانید این نیازها را برآورده کنید.

به عنوان یک سرپرست کارگاه می توانید با استفاده از نرم افزار weldassistant یک دید کلی بر صلاحیت و مدارک جوشکارها، برای ادامه کار داشته باشید و آنها را مدیریت کنید. همچنین می توانید در این نرم افزار هزینه های جوشکاری و بهینه سازی این هزینه ها را محاسبه کنید.

در این پست نرم افزار weldassistant به طور کامل به همراه روش نصب، برای دانلود در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

عماد
رمز کلیه فایل های فشرده : (باحروف کوچک تایپ شود)

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید