کتاب علم مواد کاربردی Applied Materials Science

علم مواد کاربردی

علم مواد کاربردی:

مواد پایه فناوری هستند. به همین ترتیب ، اکثر دانشگاهها مفاهیم اساسی علم مواد از جمله ساختارهای کریستالی ، عیوب ، نمودارهای فاز ، پردازش مواد و خصوصیات مواد را در اختیار دانشجویان مهندسی می گذارند. با این حال ، تعداد کمی از آنها زمینه عملی و کاربردی گرا را ارائه می دهند که دانشجویان آنها برای موفقیت در صنعت نیاز دارند.

کاربردهای مواد مهندسی در صنایع ساختاری ، الکترونیکی ، حرارتی و سایر صنایع این شکاف را پر می کند. از دیدگاه متقابل انضباطی که منعکس کننده چند منظوره بودن بسیاری از مواد و نیازهای وسیع صنعتی است ، نویسنده کاربردهای اساسی مواد فلزی ، سرامیکی ، پلیمر ، سیمان ، کربن و کامپوزیت را در طیف گسترده ای از صنایع مورد بررسی قرار داده است. مباحث مطرح شده در کتاب علم مواد کاربردی شامل بسته بندی الکترونیکی ، مواد هوشمند ، مدیریت حرارتی ، ارزیابی غیر مخرب و توسعه مواد است. متن واضح ، منسجم و آموزش به سبک است ، شامل تعداد زیادی مراجع به روز و شامل مطالب پس زمینه در یک سری پیوست ها است.

منحصر به فرد در وسعت پوشش مواد و کاربردهای آنها ، علم مواد کاربردی هم از نظر علمی غنی است و هم از نظر فناوری مهم است. اگر کسانی را که مایل به کار در ظرفیت مهندسی هستند کار می کنید یا به آنها آموزش می دهید ، هیچ متنی یا مرجعی پیدا نخواهید کرد که خوانندگان خود را برای برنامه های واقعی در زمینه مواد مهندسی آماده کند.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/
0
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود کتاب Applied Materials Science
۱٫۸۸MB PDF

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران