دانلود FLOW-3D v11.1 نرم افزار شبیه سازی و تحلیل جریان مذاب در ریخته گری

FLOW-3D

FLOW-3D

 FLOW-3D

نرم افزار شبیه سازی و تحلیل جریان مذاب

FLOW-3D یک نرم افزار تجاری برای تحلیل جریان مذاب در محفظه تزریق و حفره قالب است. با استفاده از FLOW-3D فرایندهای الگوی پر شدن مذاب در حفره قالب، عیوب کریستالی، پروسه انجماد و … قابل پیش گویی هستند. نرم افزار Flow 3D یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه هیدرولیک و مهندسی عمران آب است که بر پایه روش های دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) کار می کند.
FLOW-3D CAST Advanced یک نرم افزار قدرتمند در زمینه CFD یا ریختگری می باشد. این نرم افزار برای کمک به تحقیق در زمینه رفتار دینامیکی مایعات و گازها در موارد کاربردی وسیع، طراحی شده است.  می توانید از این نرم افزار در پیش بینی الگوی جریان سیال برای مذاب آلیازهای مختلف در کانال تزریق حفره قالب و مچنین پیش بینی قسمت های مسدود شده کانال تزریق (ESP) برای حالت های دمایی و حرارتی متفاوت استفاده کنید. بامدل کردن یک پارشال فلوم می توان دید که Flow-3D به آسانی می تواند محاسبات پارشال فلوم را تحت هر دو جریان آزاد و مستغرق انجام دهدنتایج محاسبه شده به خوبی با دبی های منتشر شده مطابقت داشته و نیاز به زمان زیاد و با استفاده از ابر رایانه ها ندارد مطالعات لب و مفید زیادی می تواند درادامه این تحقیق صورت گیرد.

به عنوان مثال می توان تاثیر شرایط ورودی (مثل کج شدن فلوم دراثر تغییر جهت وزن) و یا تاثیر تغییرات شکل و اندازه نواحی مختلف فلوم ( مثل اضافه کردن یک مقطع و تئوری ) را به راحتی با نرم افزار بررسی کند. FLOW-3D CAST در انجام آزمایشات ریخته گری به مهندسین و کاربران با ابزارهای کاربردی و تخصصی کمک شایانی می کند. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری ساده و آسان است که از قدرت سه بعدی بسیار بالایی نیز برای حل مسائل استفاده می کند.

FLOW-3D

یک نرم افزارقوی در زمینه CFD می باشد این نرم افزار برای کمک به تحقیق درزمینه رفتار دینامیکی مایعات و گازها درموارد کاربردی وسیع طراحی شده است Flow-3D برای مسائل یک بعدی ،دوبعدی و سه بعدی طراحی شده است درتحقیق حاضر بامدل کردن یک پارشال فلوم میتوان دیدکه Flow-3D به آسانی می تواند محاسبات پارشال فلوم را تحت هر دو جریان آزاد و مستغرق انجام دهدنتایج محاسبه شده به خوبی با دبی های منتشر شده مطابقت داشته و نیاز به زمان زیاد و با استفاده از ابر رایانه ها ندارد مطالعات لب و مفید زیادی می تواند درادامه این تحقیق صورت گیرد بعنوان مثال میتوان تاثیر شرایط ورودی (مثل کج شدن فلوم دراثر تغییر جهت وزن ) و یا تاثیر تغییرات شکل و اندازه نواحی مختلف فلوم ( مثل اضافه کردن یک مقطع و تئوری ) را براحتی با نرم افزار بررسی کند .

FLOW-3D CAST در انجام آزمایشات ریخته گری به مهندسین و کاربران با ابزارهای کاربردی و تخصصی کمک شایانی می کند.

سیستم مورد نیاز

Processors
x86-64 (Intel/AMD)
Operating Systems
۶۴-bit Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008, and Windows Server 2012

رمز عبور فایل فشرده :

www.iran-mavad.com

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ rateraterate
2.6
4 نظر ثبت شده
 • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

 • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود FLOW-3D
409MB rar

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

 • شهروز 1400 مرداد 27 چهارشنبه

  چرا اطلاعات الکی میذارین برا مردم. این برنامه فقط روو سیستم های 64 بیتی باز می شود. الکی دانلود نکنید برای 32 بیتی

  آیا برای شما مفید بود
 • نیما 1399 شهریور 15 شنبه

  این برنامه بدتون باز نمیشه ازم هم 400 مگ گرفت

  آیا برای شما مفید بود
 • سمانه 1399 خرداد 25 یکشنبه

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون بابت این برنامه کاربردی
  امکانش هست روش نصبش را هم بزارید ممنون میشم

  آیا برای شما مفید بود
 • مهسا 1398 مهر 26 جمعه

  با سلام و تشکر فراوان از سایت خیلی خوب و کارامدتون

  نسخه ۱۲ این نرم افزار اخیرا معرفی شده. آیا این نسخه رو هم در دسترس دارید که برای دانلود قرار بدید؟

  باتشکر

  آیا برای شما مفید بود