دانلود FLOW-3D v11.1 نرم افزار شبیه سازی و تحلیل جریان مذاب در ریخته گری

FLOW-3D

FLOW-3D

 FLOW-3D

نرم افزار شبیه سازی و تحلیل جریان مذاب

FLOW-3D یک نرم افزار تجاری برای تحلیل جریان مذاب در محفظه تزریق و حفره قالب است. با استفاده از FLOW-3D فرایندهای الگوی پر شدن مذاب در حفره قالب، عیوب کریستالی، پروسه انجماد و … قابل پیش گویی هستند. نرم افزار Flow 3D یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه هیدرولیک و مهندسی عمران آب است که بر پایه روش های دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) کار می کند.
FLOW-3D CAST Advanced یک نرم افزار قدرتمند در زمینه CFD یا ریختگری می باشد. این نرم افزار برای کمک به تحقیق در زمینه رفتار دینامیکی مایعات و گازها در موارد کاربردی وسیع، طراحی شده است.  می توانید از این نرم افزار در پیش بینی الگوی جریان سیال برای مذاب آلیازهای مختلف در کانال تزریق حفره قالب و مچنین پیش بینی قسمت های مسدود شده کانال تزریق (ESP) برای حالت های دمایی و حرارتی متفاوت استفاده کنید. بامدل کردن یک پارشال فلوم می توان دید که Flow-3D به آسانی می تواند محاسبات پارشال فلوم را تحت هر دو جریان آزاد و مستغرق انجام دهدنتایج محاسبه شده به خوبی با دبی های منتشر شده مطابقت داشته و نیاز به زمان زیاد و با استفاده از ابر رایانه ها ندارد مطالعات لب و مفید زیادی می تواند درادامه این تحقیق صورت گیرد.

به عنوان مثال می توان تاثیر شرایط ورودی (مثل کج شدن فلوم دراثر تغییر جهت وزن) و یا تاثیر تغییرات شکل و اندازه نواحی مختلف فلوم ( مثل اضافه کردن یک مقطع و تئوری ) را به راحتی با نرم افزار بررسی کند. FLOW-3D CAST در انجام آزمایشات ریخته گری به مهندسین و کاربران با ابزارهای کاربردی و تخصصی کمک شایانی می کند. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری ساده و آسان است که از قدرت سه بعدی بسیار بالایی نیز برای حل مسائل استفاده می کند.

FLOW-3D

یک نرم افزارقوی در زمینه CFD می باشد این نرم افزار برای کمک به تحقیق درزمینه رفتار دینامیکی مایعات و گازها درموارد کاربردی وسیع طراحی شده است Flow-3D برای مسائل یک بعدی ،دوبعدی و سه بعدی طراحی شده است درتحقیق حاضر بامدل کردن یک پارشال فلوم میتوان دیدکه Flow-3D به آسانی می تواند محاسبات پارشال فلوم را تحت هر دو جریان آزاد و مستغرق انجام دهدنتایج محاسبه شده به خوبی با دبی های منتشر شده مطابقت داشته و نیاز به زمان زیاد و با استفاده از ابر رایانه ها ندارد مطالعات لب و مفید زیادی می تواند درادامه این تحقیق صورت گیرد بعنوان مثال میتوان تاثیر شرایط ورودی (مثل کج شدن فلوم دراثر تغییر جهت وزن ) و یا تاثیر تغییرات شکل و اندازه نواحی مختلف فلوم ( مثل اضافه کردن یک مقطع و تئوری ) را براحتی با نرم افزار بررسی کند .

FLOW-3D CAST در انجام آزمایشات ریخته گری به مهندسین و کاربران با ابزارهای کاربردی و تخصصی کمک شایانی می کند.

سیستم مورد نیاز

Processors
x86-64 (Intel/AMD)
Operating Systems
۶۴-bit Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008, and Windows Server 2012

رمز عبور فایل فشرده :

www.iran-mavad.com

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ raterate
2
3 نظر ثبت شده
 • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

 • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود FLOW-3D
409MB rar

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

 • نیما 1399 شهریور 15 شنبه

  این برنامه بدتون باز نمیشه ازم هم 400 مگ گرفت

  آیا برای شما مفید بود
 • سمانه 1399 خرداد 25 یکشنبه

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون بابت این برنامه کاربردی
  امکانش هست روش نصبش را هم بزارید ممنون میشم

  آیا برای شما مفید بود
 • مهسا 1398 مهر 26 جمعه

  با سلام و تشکر فراوان از سایت خیلی خوب و کارامدتون

  نسخه ۱۲ این نرم افزار اخیرا معرفی شده. آیا این نسخه رو هم در دسترس دارید که برای دانلود قرار بدید؟

  باتشکر

  آیا برای شما مفید بود