تکنولوژی سیم ؛ مهندسی فرایند و متالورژی – Roger N. Wright

تکنولوژی سیم

دانلود کتاب Wire Technology: Process Engineering and Metallurgy

تکنولوژی سیم ؛ مهندسی فرایند و متالورژی – Roger N. Wright

Wire Technology: Process Engineering and Metallurgy

تکنولوژی سیم (Roger N. Wright): برای انتقال جریان الکتریکی از مکانی به دیگرمکان از سیم و بافه استفاده می‌شود. عامل انتقال جریان الکتریکی در سیم‌ها فلزّ رسانای جریان می‌باشد.واژه‌ی «سیم»، علاوه بر موردهای برقی، برای سیم گیتار، تار و غیره در سازهای زهی، به همراه واژه‌ی «تار» نیز کاربرد داردکشش سیم یک روند فلزکاری مورد استفاده به‌منظور کاهش قطر سیم بوسیله کشیدن آن از طریق یک یا مجموعه‌ای از حدیده‌های کششی است. برنامه‌های کاربردی کشش سیم بسیار گسترده و وسیع بوده و به عنوان مثال سیم‌کشی برق، کابل‌ها، اجزای ساختاری تنش لود، و یا پره‌های چرخ را در بر می‌گیرند

این کتاب با متنی کلاسیک به توضیح تئوری‌های پیچیده و مفاهیم مهندسی در رابطه با کشش سیم که روشی دردسترس و جهانی برای مهندسان است، پرداخته است. این منبع به منظور تسهیل ورود و آموزش مهندسین جدید و ارتقای عملکرد حرفه‌ای کسانی که در حال حاضر در عرصه تولید و ارائه این تکنولوژی نقش ایفا می‌نمایند، تالیف شده و تبدیل به یک منبع ضروری شده است. نویسنده با استفاده از مثال‌های دنیای واقعی، مشکلات و پروتکل های مبتنی بر موارد واقعی، و چالش‌های موجود، مخاطبین خود را با تجربه‌های مفید و کاربردی خود در صنعت آشنا می‌سازد.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ rateraterateraterate
5
1 نظر ثبت شده
 • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

 • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود دانلود تکنولوژی سیم ؛ مهندسی فرایند و متالورژی
4.57 MB pdf

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

 • علی 1399 تیر 25 چهارشنبه

  سلام و عرض ادب
  متاسفانه پسورد https://www.iran-mavad.com هنگام اکسترکت کردن عمل نمی کند لطف بررسی بفرمایید
  من روی چند تا فایل دانلود شده امتحان کردم

  آیا برای شما مفید بود