کاسپین ماشین خاورمیانه

https://caspianm.com

کاسپین ماشین خاورمیانه در راستای تحقق اهداف سیاست های کلان اقتصادی و مشارکت در رشد صنعتی و اقتصادی کشور عزیز ایران فعالیت خود را با تفکر تغییر ، تحول در صنعت ماشین آلات سنگین و لیفتینگ و ایجاد رفاه و آسایش صنعتگران ، بازرگانان و پیمانکاران عزیز آغاز نمود.

در حال حاضر این شرکت به عنوان نماینده رسمی و انحصاری لیفتراک فعالیت میکند و در طی فعالیت خود دارای نمایندگی در اکثر استان های ایران است. این شرکت تاکنون تعداد زیادی از انواع لیفتراک را در اکثر مناطق کشور ( چهار فصل آب و هوایی ) به مشتریان خود ارائه نموده است.

برنامه راهبردی کاسپین ماشین خاورمیانه:

شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه به عنوان یک شرکت استراتژی محور با منش مشتری محور ویژگیهای منحصر به فردی در خدمات شرکت بوجود آورده است که چشم اندازی قدرتمند و قابل اطمینان را برای شرکت ترسیم خواهد نمود.

 • عناوین برنامه های راهبردی :
  – جذب نیروهای متخصص و ارتقا ء سطح علمی همکاران.
  – نگرش مشتری مداری در راستای دستیابی به حداکثر رضایت مشتری و وفادار سازی ایشان.
  – افزایش سرعت و کیفیت ارائه خدمات به مشتریان.
  – ایجاد ویژگیهای منحصر به فرد در خدمات عملیاتی.
  – ارتقاء همکاری با فعالان صنعت لیفتراک و ایجاد نمایندگی های بیشتر در سطح کشور.
  – دستیابی به حداکثر سهم بازار

 

 

چشم انداز

طیف اجتماعی ،همکاران، مشتریان و شرکتهای رقیب، این مجموعه را به عنوان شرکتی نظام مند ، با برنامه و جدی در تحقق اهداف عملیاتی می شناسند. شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه با تکیه بر رشد ، توسعه و برخورداری از دانش تخصصی و بهره گیری از کارکنان خلاق و متخصص به عنوان معیار و محکی در آمده است که سایر شرکتها عملکرد خود را با آن می سنجند .

 

کاسپین ماشین خاورمیانه

شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه به عنوان نماینده انحصاری لیفتراک زوم لاین در ایران، انواع لیفتراک را با خدمات و کیفیت شایسته ایران عزیز ارائه می نماید.