پارس فراسو

http://www.parsfaraso.com

شرکت پارس فراسو فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ به عنوان یکی از ارایه‌کنندگان لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی آغاز کرد. این شرکت به عنوان پیشرو در زمینه ارائه خدمات، مشاوره و تامین تجهیزات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی، تحقیقاتی و کنترل کیفی مراکز علمی، پژوهشی، دانشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی مشغول به فعالیت است.

امروزه شرکت پارس فراسو با دارا بودن نمایندگی انحصاری از کمپانی های معتبری چون STEROGLASS از ایتالیا , FALC از ایتالیا , ROMIL از انگلستان و NUVE از ترکیه این امکان را به استفاده کنندگان خود از مراکز مختلف را می دهد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین کالاها و خدمات ممکن را تهیه نمایند.

پارس فراسو

مزیت شرکت پارس فراسو

یکی از مزیت های بخش فنی شرکت پارس فراسو امکان ارائه گواهی کالیبراسیون جهت دستگاههای تعمیر شده به مشتریان است. با توجه به دوره های متعدد کارشناسان این شرکت در کمپانی های تولید کننده که این شرکت نماینده انحصاری آنها را دارا می باشد مشتریان محترم در وقت و هزینه های مختلف صرفه جویی می کنند .

شرکت پارس فراسو این امکان را دارد که با توجه به تجربیات خود در زمینه تعمیر و راه اندازی دستگاههایی که به هر دلیلی فاقد پشتیبانی فنی و تعمیرات آزمایشگاهی شرکت های فروشنده می باشند , اقدام نماید .

بخش فروش شرکت پارس فراسو

بخش فروش شرکت پارس فراسو، متشکل از افراد مجرب و متخصص است که در زمینه فروش و بر اساس اصول و استانداردهای به روز و علمی تلاش می نمایند تا ضمن رعایت تمامی اصـــول بـــازاریابی و ارتقاء فروش، رعایت حقوق مشتریان را یکی از اولویتهای کاری خود قرار دهند.

پارس فراسو

بر این اساس قبل از هر فروش آمادگی کاملی در جهت ارائه اطلاعات دقیق علمی از محصول تولیدی به همــــراه ارائه مــــــشاوره رایــــــگان به مـــــشتری جهت استـفاده از بهترین گرید محصول، کاملا بر اساس نیاز مشتری دارند و همکاری لازم با واحدها و آزمایشگاه های مسئول کنترل کیفی محصول را به نحو احسن به انجام می رسانند. در این راستا قطعا پیشنهادات سازنده مشتریان روشن ترین راهنما در پیش روی ما و در جهت توسعه محصولات است.