آموزش Microsoft Office WORD 2016 و Endnote X7 و google scholar به زبان فارسی

آموزش جامع و کامل فارسی

Microsoft Office WORD 2016

Endnote X7

google scholar

Office WORD 2016

 نرم افزار Office WORD 2016 معمولاً جزو اولین نرم افزارهایی است که علاقه مندان به آشنایی با فناوری اطلاعات تمایل به آموختن آن دارند. این نرم افزار با توجه به گسترده وسیع کاربردهای آن، تقریباً برای هر فردی قابل استفاده است.اگر بخواهید به هر دلیلی، متنی را به صورت تایپ شده و با صفحه آرایی زیبا وارد کامپیوتر کنید استفاده از نرم افزار Office WORD 2016 یکی از بهترین انتخاب ها و چه بسا بهترین انتخاب شما خواهد بود. این نرم افزار علی رغم اینکه به واژه پرداز معروف است قادر می باشد صفحات تایپ شده شما را به زیباترین صورت و با استفاده از عناصر گرافیکی مختلف صفحه آرایی کند. در کتاب حاضر سعی شده آخرین ویرایش این واژه پرداز کاربردی آموزش داده شود.

درحال حاضر یادگیری نرم افزار Office WORD 2016 ، یکی از ضروریات تمام دانشجویان در مقاطع تحصیلی مختلف است. دانشجویان بایستی نتیجه گزارش انجام کار و پروژه، مقالات علمی ، پایان نامه، رساله و تالیفات خود را به صورت مرتب و بر اساس قواعد درست و اصولی تنظیم کنند. نرم افزار Office WORD 2016، تمام قابلیت های لازم را برای انجام این کار را داراست.

در این کتاب علاوه بر آموزش نرم افزار Office WORD 2016 همراه با مثال و تمرین، نرم افزار مدیریت مراجع Endnote و سایت scholar.google.com بصورت کامل نیز آموزش داده شده تا خوانندگان عزیز با نحوه درست رفرنس نویسی و جستجوی مقالات علمی آشنا شوند.

هنگام مطالعه کتاب لازم است تا تمام مثال ها و موارد گفته شده چندین بار داخل نرم افزار بررسی و تمرین شود تا تسلط کافی روی قسمت های مختلف نرم افزار داشته باشید و بتوانید امورات خود را با این نرم افزار انجام دهید.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ raterate
1.67
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود کتاب آموزش نرم افزار Office WORD 2016 و Endnote X7
17Mb PDF

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران