هشتمین کنفرانس بین المللی مهندسی مواد و متالورژی IMAT 2019

کنفرانس بین المللی مهندسی مواد و متالورژی

آی مت IMAT

۱۵ الی ۱۷ مهرماه ، مصلی تهران

IMAT2019

معرفی

کنفرانس بین‌المللی آی‌مت ۲۰۱۹ یکی از مهم‌ترین اجتماعات متخصصین متالورژی جهت ارائه دستاوردهای علمی، تکنولوژی‌‌‌های نوین و محصولات جدید بین‌المللی در منطقه خاورمیانه است.

این کنفرانس در ابتدا از سال ۲۰۰۷ با همت انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن علمی ریخته‌گری ایران با هدف ایجاد زمینه مطلوب جهت ارائه توانایی‌های روزافزون دانشجویان و صنایع مرتبط آغاز به کار نمود. پس از گذشت شش سال و با توجه به استقبال روزافزون مخاطبین این کنفراس، در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار در سطح بین‌المللی برگزار شد و توانست زمینه‌ساز ایجاد محیطی جهت ارائه دستاوردهای روز دنیا و به اشتراک گذاشتن دانش و تخصص شود.

آی‌مت ۲۰۱۷ در گامی نوین، برخاسته از تجربیات دوره‌های گذشته و برای اولین بار بصورت مستقل، زمینه‌ای مناسب فراهم آورد تا بیش از ۱۰۰۰ دانشجو از سراسر دنیا را گرد هم آورده و طی ۲ روز در هتل المپیک تهران به ارائه بیش از ۵۵۰ مقاله بپردازند. همچنین نمایشگاه آی‌مت ۲۰۱۷ زمینه‌ای شد تا صنایع متالورژی از ایران و سایر کشورها در مورد بازار صنایع مختلف متالورژی، مشارکت کرده و قراردادهای تجاری را منعقد کرده و همچنین علم و تکنولوژی مرتبط با صنایع متالورژی را تبادل کنند تا افق روشنی برای ایران و منطقه خاورمیانه ترسیم نماید.
آی‌مت ۲۰۱۸ با بهره‌گیری از تجربیات اساتید، صنعتگران و محققین به مدت ۲ روز و در مصلی تهران در مسیری جدید گام نهاد تا زمینه‌ی ارتباط هرچه بیشتر زنجیره‌ی معدن و متالورژی فراهم شود و همچنین ارتباط تنگاتنگی بین دانشجویان، محققین و صاحبان صنایع برقرار گردد. برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ مهندسی مواد و متالورژی و همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران در حاشیه‌ی کنفرانس، این فرصت را فراهم آورد تا شرکت‌کنندگان و خصوصا محققین امکان ارائه‌ی یافته‌های خود به صاحبان صنایع را یافته و نسبت به جذب سرمایه‌گذار برای طرح‌های خود اقدام نمایند. در این دوره از کنفرانس بیش ۶۵۰ مقاله علمی و صنعتی توسط اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه‌ها، دانشجویان و صنعتگران ارائه گردید.

محورهای کنفرانس:

۱) متالورژی فیزیکی
۲) متالورژی استخراجی
۳) متالورژی مکانیکی
۴) متالورژی پودر
۵) مهندسی سطح و خوردگی
۶) ریخته‌گری و انجماد
۷) جوشکاری و اتصال
۸) شبیه‌سازی و مدل‌سازی
۹) مواد مهندسی
۱۰) مواد پیشرفته
۱۱) انرژی و محیط زیست

تاریخ های مهم

شروع پذیرش مقالات:
۲۵ فروردین ۹۸

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات:
۱۰ تیر ماه ۹۸

آخرین مهلت ارسال متن کامل مقالات:
۳۱ مرداد ماه ۹۸

کنفرانس :
۱۵ و ۱۶ مهرماه ۹۸

نمایشگاه :
۱۵ الی ۱۷ مهرماه ۹۸

تماس با دبیرخانه

آدرس دبیرخانه همایش:  : تهران ، خیابان کارگر شمالی ، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد ، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران ، دانشکده مهندسی متالورژی و مواد ، طبقه اول ، اتاق ۱۲۵،

تلفن:

۸۸۳۰۸۶۲۶

www.imatconf.com

مشاهده سایر کنفرانس ها و همایش های مرتبط با مهندسی مواد در ایران : +لینک

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/
0
0 نظر ثبت شده
مواد کنکور

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران