نکات فنی و اجرایی سازه های اسکلت فلزی

نکات فنی و اجرایی سازه های اسکلت فلزی

executive Tips for steel structures_iran-mavad.com
شرح:

نکات فنی و اجرایی سازه های اسکلت فلزی : سازه های فلزی در سال های اخیر در چارچوب قوانین حافظت محیط زیست در تحول شهری تثبیت شده، طراحی سالم و بیش از حد زیبا درساختار شهری استفاده شده که این روش به وضوح دیده می شود. بنابراین در بسیاری از کشورها سیستم سازه های فلزی توسعه یافته و در اجرای سازه های بعدی یک سیستم ساختمانی ضروری برای ترکیه است. از آنجا که از آخرین فن آوری های مورد استفاده در تولید سازه های فلزی و سیستم های ساخت و ساز فولاد استفاده می شود این سیستم را به عنوان یک ساختار بسیار متفاوت تر از سازه های دیگر می توان نام برد.
سیستم های ساخت و ساز سبک مقاومت در برابر زلزله و همچنین حساس در زیبایی و استاندارد زیست محیطی درتحولات شهری
با ساختمانی با طبقات کم شما به راحتی می توانید آسمان را ببینید. ارائه فضای زندگی بیشتر و سبزتر برای مردم که می تواند یک فضای زندگی راحت تر ایجاد کند. در مقایسه با سازه های فلزی دیگر با مدت زمان ساخت کوتاه تر بی رقیب است.
استحکام بالای فولاد، انعطاف پذیری و سبکی آن و مقاوم بالای آن از زیت های آن است. فولاد مصالحی با مقاومتی بالا در برابر ضربه با قابلیت تغییر شکلی خفیف و مقاوم در برابرشکستگی در اثر ضربه می باشد. فولاد نسبتا سبک وزن است. در برابر نیروی بزرگ زلزله مقاوم بوده. باعث کاهش قدرت اثرپذیری زلزله است. در مقایسه با سازه بتنی تقویت شده حدود پنج برابر سبک تر است. بار زلزله را ۵ برابر بیشتر کاهش می دهد.

قالب بندی:pdf

تعداد صفحات : ۴۹

حجم:۲٫۲۳MB

لینک دانلود

  مشاهده مطالب مرتبط 

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/
0
0 نظر ثبت شده

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران