کتاب سرامیک های مهندسی – Engineering Ceramic

کتاب سرامیک های مهندسی

کتاب سرامیک های مهندسی

کتاب سرامیک های مهندسی – Engineering Ceramic  Murat Bengisu, Ass. Prof

 

امروزه، سرامیک­ ها، یکی از بیشترین گروه­ های مواد مورد مطالعه را شامل می­شوند. مانند زمینه­ های دیگر علمی، به واسطه­ ی فراوانی اسناد منتشر شده در این زمینه (مقالات و پتنت­ ها)، پیشرفت­ های زیادی در این زمینه حاصل شده است. با این وجود، دانشجویان، تکنسین­ ها، مهندسان، یا دانشمندان موظفند از پیشرفت­ های اساسی زمینه ­های تحقیقاتی خود باخبر باشند. کتاب ­ها که وضعیت صنعت را در زمینه ­های توسعه ­ی علمی و مهندسی توضیح می­دهند از منابع ضروری می­باشند. با این وجود هیچ کتابی نمی­تواند در این زمینه کامل یا نهایی باشد.

این کتاب مقدمه­ ی مختصری از ساختار مواد سرامیکی  و سپس جریانی مشابه با آنچه که یک محصول سرامیکی در طول عمر کاری خود تجربه می­کند، دنبال می­ نماید. این کتاب با مواد خام شروع می­شود و با فرآوری و استحکام بخشی این مواد ادامه می­یابد و در انتها با خواص پایه­ ای، شناسایی و کاربردها خاتمه می­ یابد. امیدوارم که این کتاب به اهداف خود برسد و کمکی اندک به افرادی که در جستجوی پاسخ­ها هستند، بنماید.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ rateraterate
2.88
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود دانلود کتاب سرامیک های مهندسی
27 MB pdf

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران