نرم افزار پیش بینی خوردگی Predict

نرم افزار Predict V.6.1 به عنوان یک ابزار نرم افزاری نسل جدید در ارزیابی مسائل مهم  در زمینه خوردگی می باشد . به عنوان مثال پیش بینی نرخ خوردگی برای یک فولادی که  در معرض محیط خورنده است. این نرم افزار محصول سال ها تحقیق و مدلسازی در زمینه خوردگی است .این نرم افزار برای استفاده اسانتر با استفاده از ابزار گرافیکی یکپارچه تاثیرات مجموعه ای از پارامترهای زیست محیطی برای ارائه یک ارزیابی میزان خوردگی بر اساس داده های متون مختلف، تست آزمایشگاه و همچنین در زمینه تجربی را فراهم اورده است.

داده های نرم افزار Predict را می توان در برنامه هایی نظیر اکسل هم برای کارهای تحقیقاتی استفاده نمود حتی بالعکس اطلاعات را از  برنامه اکسل به این برنامه وارد نمود . Predict همچنین دارای نمودار گرافیکی نظیر اکسل می باشد که نتایج را به صورت یک نمودار گرافیکی نشان می دهد .

Predict یکی دیگر از محصولات قدرتمند شرکت Honeywell به مهندسان کمک می‌کند تا بتوانند خوردگی (Corrosion) و رفتگی (Erosion) فولاد کربنی را در محیط‌های CO2 و H2S پیش‌بینی و کنترل کنند. این نرم افزار بر پایه تحقیقات خوردگی شرکت Honeywell استوار بوده تا بتواند عوامل کلیدی محیطی و عملیاتی را بر نرخ خوردگی تعیین کند. کنترل و مانیتورینگ مؤثر خوردگی مهندسان را قادر می‌سازد تا طول عمر تجهیزات را افزایش داده، خسارات و تلفات تولید را کاهش داده و مطابق با دستور العمل‌ها پیشروی کرد.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Honeywell Predict:

– پیش‌بینی نرخ کلی خوردگی و خوردگی سر خط برای فولاد کربنی
– پیش‌بینی نرخ رفتگی و فرسایش برای فولاد کربنی و پنج آلیاژ مقاوم به خوردگی
– محاسبه احتمال وجود یا پیش آمدن خوردگی حفره‌ای (Pitting)
– در نظر گرفتن تأثیر رفتار فاز آب، آنالیز شیمیایی آب، مقیاس‌پذیری، جریان چندفازی
– در نظر گرفتن تزریق گلیکول (MEG و TEG و DEG) و مهارکننده‌های خوردگی (Inhibitors)

سیستم موردنیاز

  • Windows 7 SP1
  • Windows 10
  •  ۲ GB of RAM
  • Intel Processor 2.4GHz or higher

راهنمای نصب Predict

۱٫ ابتدا نرم افزار را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید.
۲٫ با اجرای فایل Setup.exe نرم افزار را نصب کنید.
۳٫ محتویات پوشه Crack را کپی کرده و در محل نصب نرم افزار (به طور پیش‌فرض C:\Program Files (x86)\Honeywell Software\Predict 6.1) جایگزین فایل‌های قبلی کنید.
۴٫ نرم افزار کاملاً فعال شده و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده می‌باشد.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ raterateraterate
3.67
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود نرم افزار Predict V6.1
197Mb Rar
دانلود نرم افزار Predict 4.0
1MB EXE

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران