زبان تخصصی مهندسی مواد و متالورژی – English for Materials Science and Engineering

زبان تخصصی مهندسی مواد متالورژی

 English for Materials Science and Engineering

انگلیسی برای مهندسی و علم مواد

english-for-materials

شرح:

در این مطلب کتاب زبان تخصصی مهندسی مواد را خدمت شماتقدیم می کنیم. کتاب حاوی تمرینات، آموزش گرامر زبان تخصصی رشته مهندسی مواد و نیز Case Study ها و یا به اصطلاح مطالعات موردی در خصوص این رشته می باشد. کتاب مشتمل بر ۱۱۸ صفحه و ۷ بخش است که هر بخش به طور مفصل به موضوعی خاص در این رشته پرداخته تا بتواند بدین وسیله مخاطب خودر را در فراگیری زبان تخصصی آن یاری رساند. در ادامه بیشتر در مورد این کتاب به مباحثه می پردازیم.

از جمله فصول این کتاب می تواند به فصول زیر اشاره کرد: خواص مواد، فلزات، سرامیک ها، پلیمرها، کامپوزیت ها و در نهایت مواد پیشرفته اشاره نمود.

English Description

This textbook is intended for students of materials science, of different branches of engineering and of related disciplines who need to re-activate their English language skills. Using authentic materials and figures selected from scientific texts, students will improve their reading, writing and speaking skills in a context relevant to their specialist studies.

Contents
Introduction – Characteristics of Materials – Metals – Ceramics – Polymers – Composites – Advanced Materials – Environmental Issues

Target Group
students of natural sciences, materials science and of different branches of engineering
students of technical subjects at Berufsakademien
professionals in industry

کتاب زبان تخصصی مهندسی مواد  برای دانشجویان علم مواد،از شاخه های مختلف مهندسی و رشته های مرتبط که نیاز به تقویت مهارت زبان انگلیسی خود دارند، در نظر گرفته شده است. در این کتاب با استفاده از بخش ها و اشکال منتخب از متون علمی، دانشجویان می توانند مهارت های خواندن، نوشتن و صحبت کردن خود را در یک زمینه تخصصی بهبود بخشند.

در کتاب زبان تخصصی مهندسی مواد  تلاش نمی شود که موضوعات علم مواد تدریس شود، بلکه با اهداف علمی و فنی ، برخی ویژگی های خاص زبان را پوشش می دهد. این کتاب همچنین در قسمت هایی که کاربرد زبان عمومی مشکل است، فعالیت های تمرینی و مروری را ارائه می دهد. مواردی که در این کتاب ذکر شده در نتیجه بازخورد بسیاری از مشکلات دانشجویان در یادگیری زبان انگلیسی بوده است که در یک کتاب گنجانیده شده است.

از آنجا که کتاب زبان تخصصی مهندسی مواد  هم به عنوان کتاب درسی و هم به عنوان کتاب کار جمع آوری شده، هم برای استفاده در کلاس درس و هم برای مطالعه مناسب است. زبان تخصصی مهندسی مواد  شامل واژه نامه گسترده زبان تخصصی، دستورالعمل ها، گرامر، تمرین و بررسی کلمات بطور مستقیم در متون همراه با متن و اشکال است. همچنین بررسی دستور زبان و کلمات همچنین بطور مستقل مورد مطالعه قرار می گیرد.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ raterateraterate
3.45
5 نظر ثبت شده
 • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

 • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود English for Materials Science and Engineering
2.19MB PDF

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

 • امین 1400 اردیبهشت 16 پنجشنبه

  من چطور میتونم دانلود کنم؟لطفا کمک کنید.شدیدا به این کتاب نیاز دارم.

  آیا برای شما مفید بود
  • امیرمحمد دارابی 1400 اردیبهشت 19 یکشنبه

   سلام
   وی پی ان خودتون رو قطع کنید تا لینک دانلود براتون نشون داده بشه و دانلود کنید.

   آیا برای شما مفید بود
 • مرتضی 1398 دی 15 یکشنبه

  سلام جان من ترجمه و این حرفاشم بذار…نیازه…الان هفته دیگ امتحان ترمه ندارم جزوه!کسایی هم که دارن ناقصه برای ترجمه نوشتن تو کلاس و خلاصه نت برداری خیییلی زیاده..ممنون

  آیا برای شما مفید بود
 • امیر حسین 1397 مهر 08 یکشنبه

  با سلام
  علت دانلود نشدن فایل های pdfو جزوات چیه؟با تشکر

  آیا برای شما مفید بود
  • حسين يعقوبي 1397 مهر 09 دوشنبه

   حل شد

   آیا برای شما مفید بود