دومین دوره مسابقات سراسرى متالوگرافى – دانشگاه صنعتى امیرکبیر

دومین دوره مسابقات سراسرى متالوگرافى
دانشگاه صنعتى امیرکبیر
۲۵ و ۲۶ مهر ماه سال ۱۳۹۶
ایران مواد حامی همایش،کنفرانس و مسابقات ملی مهندسی مواد کشور

درباره مسابقه

دانشگاه صنعتی امیر کبیر (پلی تکنیک تهران )، میزبان مسابقه سراسری متالوگرافی در مهر ماه سال ۱۳۹۶ خواهد بود. این مسابقه نو پا که دومین دوره خود را تجربه میکند، با تکیه بر توان علمی و نیروی دانشجویی، تجربه و هدایت اعضای هیئت علمی گروه مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برنامه ریزی شده است .
تلاش ما بر این است که متناسب با کیفیت و موقعیت دانشگاه صنعتی امیر کبیر، فضایی مناسب برای رقابت های علمی و به نمایش گذاشتن میزان توانمندی و خلاقیت بین دانشگاهیان و صنعت، در قالب مسابقه فراهم شود.
امید است که این مسابقه بتواند بر غنای علمی دانشجویان بیفزاید و شاهد نو آوری و ایده های جدیدی در این دوره باشیم.

پى نوشت :

اطلاعیه شماره ۱
به اطلاع کلیه‌ی علاقه مندان به شرکت در دومین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی می‌رساند:
با توجه به این که دبیرخانه این دوره از مسابقات سعی در برگزاری هر چه بهتر مسابقات سراسری متالوگرافی دارد، روزهای برگزاری مسابقه به سه شنبه و چهارشنبه٢۵_٢۶ مهرماه موکول شد.

اطلاعیه شماره۲

به اطلاع علاقمندان به شرکت در دومین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی میرساند ،فایل سوالات مسابقه ،شرایط برگزاری و فرمول نمره دهی در سایت مسابقه قرار داده شده است.

اطلاعات بیشتر و ثبت نام :

www.mgc.iromes.ir
mgc@iromes.ir
@mgc2017


اولین دوره مسابقات

مسابقات ملی متالوگرافی به‌حق بزرگ‌ترین آوردگاه کشوری در سنجش دانش فنی و مهارت عملی دانشجویان، در حوزه علم بلورشناسی و متالوگرافی می‌باشد. نخستین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی با تصویب در سازمان علمی مهندسی مواد و همچنین با اهتمام انجمن علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در تاریخ ۱۵ خرداد سال ۱۳۹۵ و با شعار «علم تا عمل، اقدام تا خودکفایی» در سایه عنایات امام عصر (عج) و همچنین در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) در خصوص تربیت نیروی متخصص جوان برای حضور فعال در بازار اشتغال برگزار شد.

اولین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/
0
0 نظر ثبت شده

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران