اولین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی – دانشگاه آزاد کرج

مسابقات سراسری متالوگرافی

اولین دوره مسابقات  سراسری متالوگرافی-دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

 ۲۸ و ۲۹ مهر ۱۳۹۵

” با حمایت رسانه ای ایران مواد “

[divider]

اطلاعیه ها و اخبار جدید :

????اطلاعیه شماره ۱ ????

?به اطلاع کلیه علاقه مندان به شرکت در اولین دوره مسابقه سراسری متالوگرافی می رساند،فرایند ثبت نام از روز ۱۵ خرداد ۱۳۹۵آغاز شده و درتاریخ ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۵ به پایان می رسد.
?شما عزیزان برای ثبت نام در این مرحله میتوانید در تیم های ۱ الی ۳ نفره به سایت رسمی مسابقات مراجعه کرده و پس از پرداخت الکترونیک در قسمت پرداخت سایت ویادداشت کد پیگیریو تکمیل فرم و مدارک ثبت نام در قسمت ثبت نام سایت اقدام به تکمیل فرایند ثبتنام کنید ?
?پس از دریافت اطلاعات تیم های شرکت کننده ،سوال مسابقه در روز ۱۰ تیر ۱۳۹۵ روی سایت رسمی مسابقه قرار می گیرد و تیم ها تا ۱۰ مرداد۱۳۹۵مهلت خواهند داشت? تا پروپوزال خود را در سایت رسمی مسابقات در قسمت ارسال پروپوزال اپلود نمایند?،سپس داوری اولیه روی طرح ها آغاز شده و در روز ۱۵مرداد ۱۳۹۵اسامی تیم ها برای حضور در دانشگاه ازاد اسلامی کرج اعلام خواهد شد.
?بلافاصله پس از اعلام نتایج داوری بر روی پروپوزال های ارسال شده،تیم هایی که پروپوزال های آن ها شرایط لازم برای شرکت در مسابقه نداشته اند از تاریخ ۱۶مرداد۱۳۹۵لغایت۱۹ مرداد۱۳۹۵مهلت دارند که?اعتراض خود را به دبیر خانه مسابقه اعلام نمایند.
?در روز ۲۰مرداد۱۳۹۵نتایج نهایی اعلام شده و جای هیچ گونه اعتراضی وجود نخواهد داشت.
?در روز ۲۱ مرداد تیم های راه یافته به مرحله نهایی مسابقات که پیش تر اعلام شده است موضعف هستند حداکثر تا تاریخ ۱۰ شهریور۱۳۹۵ از طریق سایت مسابقات برای مرحله نهایی مسابقات ثبت نام کنند.
?پس از ثبتنام نهایی،بلافاصله نمونه های مسابقه برای تیم هایی که پروپوزال آن ها توسط داوران تایید شده و ثبتنام خود را از طریق سایت تکمیل نمودند ارسال می گردد تا در روز مسابقه تحویل کمیته اجرایی داده شود.

????اطلاعیه شماره ۲ ????

?ثبت نام دراولین دوره مسابقات متالوگرافی?

♨️شما عزیزان برای ثبتنام در اولین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی که به میزبانی دانشگاه ازاد اسلامی کرج برگزار میشود میتوانید با مراجعه به سایت رسمی مسابقات از ۱۵ خرداد الی ۱۰ تیر اقدام به ثبت نام کنید.♨️

?www.metallography-kiau.ir

?تایید ثبت نام شما عزیزان حداکثر بعد از سه روز کاری از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید ?

?برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبتنام درمسابقه وهمچین هر گونه مشکل درروند ثبتنام میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید?

مسول کمیته ثبت نام اقای حسینی
?۰۹۳۷۶۷۰۵۶۹۸
دبیر مسابقات اقای شمایلی
?۰۹۳۰۴۸۵۵۱۸۲
نایب دبیر مسابقات اقای شهابی
?۰۹۳۰۴۸۵۵۱۸۳

[divider]
معرفی مسابقات
مسابقات ملی متالوگرافی به‌حق بزرگ‌ترین آوردگاه کشوری در سنجش دانش فنی و مهارت عملی دانشجویان، در حوزه علم بلورشناسی و متالوگرافی می‌باشد. نخستین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی با تصویب در سازمان علمی مهندسی مواد و همچنین با اهتمام انجمن علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در تاریخ ۱۵ خرداد سال ۱۳۹۵ و با شعار «علم تا عمل، اقدام تا خودکفایی» در سایه عنایات امام عصر (عج) و همچنین در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) در خصوص تربیت نیروی متخصص جوان برای حضور فعال در بازار اشتغال برگزار خواهد شد.

متالوگرافی از ابتدایی‌ترین و درعین‌حال از مهم‌ترین مهارت‌های موردنیاز یک متالورژ می‌باشد. در این علم که منشأ اصلی آن علم بلورشناسی می‌باشد، با استفاده از تکنیک‌های عملی آماده‌سازی نمونه، شرایط را برای مطالعه ساختار درون فلزات مهیا نموده و سپس با استفاده از ابزارهای دقیق و با بررسی علمی فازهای تشکیل‌دهنده‌ی یک نمونه نسبت به پیش‌بینی خواص و همچنین عملکرد آلیاژ موردنظر در شرایط مختلف می‌پردازیم.

بدون شک مسابقات علمی نقشی بی‌بدیل در تحرک دانشجویان در فضای رقابتی سالم و همچنین توسعه نشاط علمی و همچنین اعتلای توجه به مهارت‌های عملی در کنار مباحث نظری موردبحث در فضای دانشگاه، را دارا می‌باشد. دراین‌بین انجمن علمی متالورژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با در اختیار داشتن کادری مجرب و دلسوز و همچنین با طرح برنامه‌ای مدون و دقیق، انشاالله در برگزاری این رویداد تاریخی، تجارب ارزنده‌ای را برای نسل‌های آینده به یادگار خواهد گذاشت.

تاریخ های مهم :

اطلاعات بیشتر و ثبت نام : 

www.metallography-kiau.ir

 

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/
0
2 نظر ثبت شده

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

 • طراحی چهره سیاه قلم 1396 تیر 04 یکشنبه

  سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

  آیا برای شما مفید بود
 • سینا 1395 شهریور 10 چهارشنبه

  خیلی جالبه چون اولین مسابقه ی ملی متالوگرافی ایران سال 91 توسط دانشگاه امیرکبیر برگزار شده…

  توی عنوان پوستر هم خیلی جالبه،
  از کی تاحالا متالوگرافی Treatment شده؟ 🙂

  آیا برای شما مفید بود