آموزش پاورپوینت (PowerPoint training)

آموزش پاورپوینت (Powerpoint Training)
آموزش پاورپوینت

نرم افزار پاورپوینت (PowerPoint) از مجموعه برنامه های بسته نرم افزاری آفیس (Office) محصول شرکت مایکروسافت است. اگر تاکنون با این نرم افزار آشنایی نداشته اید و حتی هیچ ایده ای درباره کارکرد آن ندارید، اصلا نگران نباشید! با این بسته محتوای آموزش پاورپوینت که برای شما قرار داده ایم، می توانید به راحتی این نرم افزار را یاد گرفته و به اجرای دستورالعمل ها بپردازید.

پاورپوینت برای ارائه بهتر سمینارها و سخنرانی ها به کار می رود. شما می توانید محتوای مورد نظرتان را با نرم افزار پاورپوینت، به طور بهتر و زیباتری ارائه دهید.

آموزش دستورالعمل های مختلف نرم افزار پاورپوینت

ایجاد یک سند: پس از آنکه مجموعه نرم افزاری ۲۰۰۷ Office را در سیستم عامل خود نصب کردید، خواهید دید که در لیست برنامه های ویندوز، نرم افزار PowerPoint، به همراه دیگر مجموعه نرم افزارهای آفیس در پوشه مربوطه نمایش داده می شود.

معرفی زبانه های اصلی: زبانه های اصلی نرم افزار پاورپوینت به ۷ دسته تقسیم می شوند. البته یک سری زبانه های «مخفی» هم وجود دارد که در این سری آموزش نرم افزار پاورپوینت با آن ها آشنا خواهیم شد. در بخش زیر به معرفی کارکرد زبانه های اصلی می پردازیم. گزینه های این زبانه، امکان تایپ متن، ویرایش متن، رسم شکل و کاربردهای اولیه برای ایجاد یک مجموعه اسلاید پاورپوینت را به شما می دهند.

Insert: با استفاده از مجموعه گزینه های زبانه Insert، می توانید مواردی از قبیل جدول، عکس، نمودار و … را در یک سند درج کنید. به طور کلی برای «درج» هر چیزی در یک سند، از این زبانه استفاده می شود.

Design: از مجموعه گزینه های این زبانه برای طراحی زیباتر اسلایدهای پاورپوینت استفاده می شود. به عنوان مثال می توان پس زمینه اسلایدها را از طریق گزینه های بخش Theme در این زبانه تغییر داد.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ rateraterateraterate
5
0 نظر ثبت شده
  • دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر است. در صورت عدم مشاهده باکس قرمز رنگ دانلود، VPN خود را خاموش نموده و صفحه را رفرش کنید.

  • پسورد فایل فشرده : www.iran-mavad.com

دانلود PowerPoint training
14.2MB PDF

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران