مهندسی مواد

پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

دانلود مجموعه کامل ۲۳ جلدی ASM Handbooks نسخه ۲۰۱۴

ASM handbooks

ASM handbooks

مجموعه کامل ASM handbooks V.2014

ASM International که قبلتر تحت عنوان انجمن فلزات آمریکا شناخته می شد، یک سازمان حرفه ای برای مهندسان و دانشمندان رشته مواد است. وبسایت آنها انجمن ASM را بعنوان یک اجتماع علمی و مهندسی تعریف می کند. توسط اعضا رهبری می شود توسط نیازمندی های اعضا هدایت می شود و توسط مشارکت اعضاء تغذیه می گردد. اشتراک گذاری اطلاعات و ایده ها در طول جلسات شعبه های منطقه ای، کنفرانس ها و نمایشگاه های بین المللی، انجمن های وابسته، دوره های آموزشی و نشریات فنی مختلف اتفاق می افتد.

انجمن ASM یکسری مراجع اطلاعاتی تحت عنوان ASM Handbooks را فراهم و بروز می کند. ASM Hanbooks تعدادی از کتب مرجع است که اطلاعات راجع به انواع فلزات را در اختیار خواننده قرار می دهد. این هندبوک ها بعنوان یک مرجع استاندارد در موضوع علم مهندسی مواد شناخته می شوند.

از جمله موضوعاتی که ASM Handbooks پوشش می دهند خواص مکانیکی فلزات، مطالعات خوردگی و موارد بسیاری دیگر هستند. سایر انتشارات شامل مجلات فنی مانند:

Journal of Phase Equilibria and Diffusion  و Metallurgical and Materials Transactions می باشد.

ASM International همچنین هر سال میزبان کنفرانس های بین المللی متعددی است.

ASM International

۵ انجمن وابسته به ASM International بروی نقاط خاصی از علم مواد که از چتر پوشش ASM جا مانده اند متمرکز هستند:
انجمن عملیات حرارتی HTS
انجمن اسپری حرارتی TSS
انجمن بین المللی متالوگرافی IMS
انجمن آنالیز شکست دستگاه های الکترونی EDFAS
تکنولوژی سوپرالاستیک و آلیاژحافظه دار SMST
هر انجمن بصورت داوطلبی رهبری می شود، محتوای تکنیکال ویژه برای اعضاء تولید می کند و سالروز بین المللی خود را حفظ می کند.

تاریخچه

ASM International تحت چندین نام از ابتدا تا کنون وجود داشته است ، از ۱۹۱۳ زمانیکه این انجمن بعنوان یک کانون محلی در detroit تحت عنوان کانون فولادکاران شناخته می شد. در طی جنگ جهانی اول، کانون فولادکاران تبدیل به انجمن تحقیقاتی فولادکاری با گروه هایی در detroit، chicago، Cleveland شد. بعد از جنگ جهانی اول، گروه شیکاگو جدا شد و انجمن فولادکاران آمریکا را تشکیل داد. در سال ۱۹۲۰ شعبه های منطقه ای برای ایجاد انجمن فولادکاری امریکا ASST با هم متحد شدند. این انجمن حوزه فنی خود را در دهه ۱۹۲۰ از فولاد فراتر گذاشت. در سال ۱۹۳۳ تبدیل به انجمن فلزات امریکا ASM شد. بتدریج انجمن در حوزه جغرافیایی از ایالات متحده امریکا فراتر رفت و همچنین حوزه فنی خود را از فلزات به کلیه مواد مهندسی فراتر برد. در سایت ۱۹۸۶ بنام ASM International شناخته شد. چنانچه در سال ۲۰۱۷ این انجمن مدعی ۳۱٫۰۰۰ عضو در سرتاسر جهان است.

رمز تمامی فایل ها www.iran-mavad.com با حروف کوچک است.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۲دیدگاه

  • ابراهیمشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

    فایل دانلود ۱۳B موجود نیست.

    پاسخ
  • ali atabakiشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

    باسلام.بنده علی اتابکی دانشجوی کارشناسی ارشدمهندسی مکانیکم.ضمن علاقه ای که دارم ضمنانیازهم به کتاب مرجع ASME دارم.ازطرفی دستم هم خالیه.چجورمیتونم این کتاب وتهیه کنم؟شماره تماسم:(۰۹۱۴۴۰۰۶۶۱۶)

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید