پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

دفترچه سوالات کنکور ارشد مهندسی مواد ۹۵ + پاسخنامه کلیدی

دفترچه سوالات کنکور ارشد مهندسی مواد ۹۵

+
پاسخنامه کلیدی سازمان سنجش

aarshad95

شرح : 

دفترچه سوالات کنکور ارشد مهندسی مواد 95 همراه با کلید اولیه آزمون: مهندسی مواد یکی از رشته‌های مهندسی است که به درستی لقب مادر رشته‌های مهندسی را به خود اختصاص داده است. این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دارای گرایش های شناسایی و انتخاب و روش ساخت مواد فلزی، شکل دادن فلزات، جوشکاری، استخراج فلزات، مهندسی پزشکی- بیو مواد، سرامیک، حفاظت و خوردگی مواد و ریخته گری است. لینک زیر حاوی دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد 95 است. همانطور که در دفترچه مشهود است، تعداد سؤالات درس خواص مکانیکی در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی 20 سؤال می‌باشد. منابع مهم این درس كتاب‌های متالورژی مكانیكی دیتر ترجمه شهره شهیدی و كتاب تغییر شكل و مكانیزم‌های شكست مواد تألیف هرتز برگ ترجمه علی اكبر اكرامی می‌باشند. تعداد تست های درس خواص فیزیکی در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری 20 سؤال می‌باشد. منابع مهم این درس كتاب‌های خواص فیزیكی تألیف ریدهیل و همچنین كتاب خواص فیزیكی تألیف آونر و كتاب ویلیام كلیستر می‌باشد. و همچنین تعداد سؤالات درس شیمی فیزیک و ترمودینامیک در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی 20 سؤال می‌باشد. منبع این درس كتاب گسكل می‌باشد. حجم این درس نیز تقریباً زیاد است و بیشتر مطالب آن مربوط به قوانین ترمودینامیك، روابط و فرمول‌های مختلف و بررسی نمودارهای مربوطه می‌باشد.

 دانش آموختگان شناسايي انتخاب و روش ساخت مواد فلزي ، در زمينه هاي طراحي و ارائه روش هاي ساخت ، بررسي علل تخريب و ارائه روش هاي مناسب براي جلوگيري از آن، همکاري در زمينه و طراحي ، تاسيس و گسترش مراکز صنعتي و آموزش کشور توانايي کسب مي کنند.  دانش آموختگان مهندسی شکل دادن فلزات ، توانایی انجام امور تخصصی در زمینه های تحلیل و طراحی فرآیندهای شکل دادن از قبیل آهنگری ، نورد، اکستروژن ، شکل دادن ورق و جز آن، تحلیل اثر پارامترهای مختلف بر فرآیندهای شکل دهی فلزات و تحلیل رفتار میکرو و ماکرو فلزات به هنگام شکل دادن و کنترل ساختار و بهبود خواص مکانیکی، تحلیل قابلیت شکل پذیری و کارپذیری سرد و گرم فلزات و آلیاژها توانایی کسب می کنند.

قالب بندی:pdf

تعداد صفحات :37

حجم :3.49MB

لینک دانلود

لینک کمکی

مشاهده کلید اولیه آزمون

دفترچه سوالات کنکور ارشد مهندسی مواد ۹۵
+
پاسخنامه کلیدی

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید