ترجمه تخصصی متون مهندسی مواد و متالورژی

مرکز تخصصی ترجمه متون مهندسی مواد

گروه مواد ترجمه متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه‌های خارج و داخل کشور در گرایش‌های مختلف رشته مهندسی مواد است. کلیه مترجمین گروه مواد ترجمه سوای توانایی و مهارت ترجمه متون عمومی، در طی آزمون‌های ابتدای جذب و ارزیابی مداوم، قدرت و مهارت آن‌ها در ترجمه متون تخصصی اثبات گردیده است . ازین جهت با اطمینان مدعی هستیم که مواد ترجمه هم اکنون حرفه‌ای ترین گروه ترجمه تخصصی مهندسی مواد در کشور است.

مهم‌ترین نقطه قوت مواد ترجمه نسبت به سایر مراکز، ترجمه تخصصی مهندسی مواد بوده که سبب حداکثر کیفیت و سرعت در انجام ترجمه‌ها می‌شود. متون ترجمه شده توسط کارشناس مترجمی زبان انگلیسی از نظر ادبی ویرایش و در نهایت ترجمه با بهترین کیفیت و به صورت تایپ شده برای مشتریان عزیز ارسال می‌گردد.
گروه مواد ترجمه مفتخر است که در طول چندین سال فعالیت خود، همواره توانسته خدماتی درخور و شایسته مشتریان خود (اساتید ، دانشجویان، محققین، صنعتگران ) ارائه کند و پایبندی به متن اصلی را در صدر اهداف خود قرار دهد.

دپارتمان مواد ترجمه در کلیه زمینه های زیر آمادگی خدمات رسانی به مشتریان خود را دارد:

ترجمه متون

مواد ترجمه با سابقه فعالیت تخصصی قریب به 10 سال، بعنوان اولین و تنها مرکز ترجمه متون مهندسی مواد و متالورژی امکان ترجمه مقاله‌های مهندسی مواد، سرامیک، جوشکاری، خوردگی، بایومواد، ریخته گری، شکل دهی، نانومواد و متالورژی استخراجی، را توسط مترجم‌های متخصص با تفکیک گرایش و زمینه فعالیت پژوهشی فراهم ساخته است.

ثبت سفارش ترجمه متون مهندسی مواد

ویراستاری مقالات ISI

برخی از دانشجویان، اساتید و محققین ترجیح می‌دهند متن مقاله خود را از ابتدا مستقیماً به زبان انگلیسی بنویسند یا اینکه خود ترجمه مقاله را از فارسی به انگلیسی انجام دهند. در بسیاری از این موارد، این متون قبل از ارسال به ژورنال، نیازمند ویراستاری مجدد توسط یک مترجم متخصص و مسلط بر ادبیات و زبان انگلیسی هستند.

ثبت سفارش ویرایش مقالات ISI مهندسی مواد

ترجمه استاندارد و متون صنعتی

“نسخه اصلی استانداردها را مطالعه کنید نه ترجمه آن‌ها!” ممکن است شما هم این جمله را از مهندسین با تجربه شنیده باشید! ترجمه استاندارد مهندسی مواد امری “بسیار تخصصی” است که ترجمه و انتقال مفهوم صحیح آن تنها توسط افراد متخصص و با تجربه کار صنعتی مرتبط امکان پذیر است. مواد ترجمه برای اولین بار در ایران این امکان را فراهم نموده است تا ترجمه‌ها با بهره گیری از مهندسین با تجربه فعالیت صنعتی با دیدگاه کاملاً کاربردی صورت گیرند.

ثبت سفارش ترجمه استاندارد و متون صنعتی

ترجمه چند رسانه‌ای

ترسیم و ترجمه تصاویر اینفوگرافیک، درج زیرنویس فیلم‌های زبان اصلی مهندسی از یوتیوب و … توسط مترجم چند رسانه‌ای بدون کوچک‌ترین خطایی از زبان مبدا به مقصد ترجمه می‌گردد.

ثبت سفارش ترجمه چند رسانه ای مهندسی مواد

تولید محتوا

بازاریابی دیجیتال، اهمیت تولید محتوا را روز به روز بیشتر نشان می‌دهد. موادترجمه با تولید محتوا بر مبنای ترجمه، محتواهای بروز و بدون کپی را در مورد موضوع مدنظر شما بصورت خلاصه نویسی و گزارش فراهم می‌سازد.

دپارتمان مواد ترجمه مفتخر به همکاری با سازمان های زیر بوده است:

  • شرکت ملی صنایع مس سرچشمه
  • شرکت آلومینیوم پارس
  • پژوهشگاه صنعت نفت
  • شرکت توسعه افق نانو فناوری توانا
  • شرکت دانش بنیان رایکا صنعت افرند
  • شرکت دیرگداز آذر ماهان کرمان (کازار)
  • شرکت فن آوران زیست کره

اگر شما نیز در یکی از زمینه های گفته شده نیاز به خدمات تخصصی با بهترین کیفیت و با قیمتی مناسب را دارید،
همین الان به وبسایت موادترجمه مراجعه کنید.

آیا مقاله برای شما مفید بود ؟
5/ rateraterate
3
0 نظر ثبت شده

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران