مشاوره انتخاب رشته دکتری ۹۸

چرا باید مشاوره بگیریم ؟

به کرات اتفاق افتاده است که دانشجویان پس از ورود به دانشگاه در مقطع ارشد یا دکتری، از انتخابی که داشته اند ( دانشگاه یا گرایش ) بسیار پشیمان می شوند و این پشیمانی گاه به انصراف از تحصیل نیز منجر می شود.

 

انتخاب رشته تمام زحمات و تلاش ما برای کنکور را تحت تاثیر قرار می دهد

پس شک نکنید

که باید برای انتخاب رشته از فرد متخصص که هم شناخت کافی نسبت به گرایش ها و دانشگاه ها داشته باشد و هم تجربه کافی در این زمینه که توانایی تشخیص شانس قبولی شما را در هر دانشگاه و گرایش داشته باشد کمک بگیرید. شدیداً توصیه می کنیم که در اینباره به نظر خود و دوستان و اطرافیان اکتفا نکنید !! طبق تجربه ای که داشتیم بسیازی از این افراد که از انتخاب رشته پشیمان شدند نظرات ضد و نقیض دوستان و آشنایان آنها را تحت تاثیر قرار داده است.

شما اشتباه صدها نفر را تکرار نکنید

برای انتخاب رشته و دانشگاه افراد باید عوامل زیادی مانند گرایش و دانشگاه، محل سکونت، هزینه، رفت و آمد، آینده کاری و تحصیلی و … در نظر گرفت.

این شرایط برای هر شخصی متفاوت است.

پس انتخاب رشته هر فرد هم خاص همان فرد خواهد بود. بنابراین شدیدا توصیه می شود که برای انتخاب رشته از صحبت فرد به فرد با یک متخصص دراین امور استفاده کنید.

فرآیند انتخاب رشته با استاد صفرپور چگونه است؟

انتخاب رشته فرآیندی نیست که در طی مدت زمان نیم تا یکساعت و یا آنهم بصورت عمومی انجام شده و با کیفیت و دقیق به پایان برسد بلکه نیاز به چندین ساعت و در چندین روز بررسی شرایط مختلف دارد و این روند باید طی چند روز انجام شود.

بدلیل حساسیت بالای انتخاب رشته برای دانشجویان گرامی، آکادمی کنکور ایران مواد اقدام به نوآوری طرح انتخاب رشته چند مرحله ­ای کرده است.

در این طرح ابتدا توضیحات کلی در مورد اصول مهم انتخاب رشته، دانشگاه ها و گرابش های مختلف در رشته مهندسی مواد و متالورژی توضیحاتی ارایه و لیست اولیه انتخاب رشته بر اساس این توضیحات آماده می شود. در مراحل بعدی به بررسی لیست آماده شده پرداخته می شود  تا در نهایت به ترتیب و لیستی برسیم که مورد تایید دانشجویان عزیز بوده و بر اساس منطق دانشگاهی باشد.

فرآِند انتخاب رشته در این آکادمی بصورت حضوری و آنلاین انجام می شود. کلیت پروسه انتخاب رشته در هر دو روش کاملا یکسان است. با اسنفاده از فرم زیر می توانید جهت رزو نوبت مشاوره اقدام فرمایید.