گروه صنعتی فولاد گستر

http://fgi-group.ir

شرکت فولاد گستر در سال ۱۳۷۸ با هدف انجام عملیات حرارتی و سختکاری در کرج تاسیس شد . در سال ۱۳۸۸ بصورت گروه صنعتی فعالیت خود را ادامه داد بطوری که علاوه بر عملیات حرارتی که رکن اصلی شرکت بوده ، عملیات پوششی اعم از سیاهکاری گرم و سرد ، فسفاته روی ، فسفاته آهن و … نیز به مجموعه فعالیتهای این گروه افزوده شد .

عملیات حرارتی ( سختکاری ) و پوششی انجام شده در زمینه های : صنایع خودرو ، نفت گاز و پتروشیمی ، نیروگاهی ، خوراک دام و طیور ، صنایع نظامی ، صنایع سیمان و… است. این گروه در سال ۱۳۸۹ موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001 : 2008 در زمینه مدیریت کیفیت شده است.

خدمات فولاد گستر:

خدمات فولاد گستر

  • عملیات حرارتی

روش‌­های خاص استفاده شده برای حرارت دادن و سرد کردن فلزات نه تنها برای هر فلز منحصر به فرد هستند بلکه برای کاربردهای صنعتی متفاوت نیز یکسان نیستند. ارزیابی شده است که بیش از ۸۰ درصد کل صنایع، فرآیندهای عملیات حرارتی را روی فولادها انجام می‌دهند. در میان فلزات، عملیات حرارتی در آلیاژهای آهنی (فولاد و چدن)، آلومینیوم، مس، برنج و تیتانیوم رواج دارد.

  • پوشش دهی 

در سیاه‌کاری گرم پنج مرحله‌ی اصلی وجود دارد که عبارتند از: تمیزکاری، شستشو، سیاه‌کاری، شستشو و پوشش‌دهی حمایتی. اگر زنگ و یا لکه بر روی قطعات وجود داشته باشد، مرحله‌های دیگری مانند اسیدشویی به این مراحل افزوده می‌شود. بدون پوشش‌دهی حمایتی، سیاه‌کاری مقاومت کم‌تری در برابر خوردگی از خود نشان می‌دهد. این مرحله معمولا با روغن و یا واکس انجام می‌شود.

  • مشاوره
  • تامین مواد

 

همکاران گروه صنعتی فولاد گستر

روئین صنعت نوین، الماسه ساز، نیک کالا، چسب رازی، قالب‌های صنعتی ایران خودرو

صنایع فورج البرز، صنایع فلزی کوشا، گروه مپنا، ماد ماشین بروجرد
آذر سهند رفیع، صنایع سیمان آبیک، کیمیا دانه فارس، پتروصنعت غرب
آسیا فن کار، هوایار، کیمیا موتور ، ایران دنده
ایران استیل ساخت، ترکان فیلتر، پارس کارا ماشین، صبا قالب
دی پارت، بهداشت ماشین تهران، آسیا واشر، آستو، کاچیران و …

و همه‌ی صنعتگران و فعالان گرامی عرصه‌ی تولید و خدمات در استان البرز و استان‌های همجوار.