فولاد بهمن

http://www.fbc.ir

گروه صنعتی فولاد بهمن مجموعه ای متشکل از پوشش رنگ و لمینت پی وی سی روی کویلهای فلزی،باظرفیت اسمی ۱۲۰ هزار تن در سال است و توانسته است کامل ترین واحد فرم دهی طرح های سفال،کرکره و عرشه های فولادی از ورق رنگی و گالوانیزه در سطح کشور را احداث و به بهره برداری برساند.

حضور اثرگذار در بازارهای رقابتی و افزایش سهم شرکت فولاد بهمن در بازار فولاد،ازبرنامه های این مجموعه بوده که با همکاری مراکز علمی و تحقیقاتی و بهره گیری از دانش و تجارب نیروی انسانی کارآمد و حضور در عرصه های ملی و بین المللی سعی در تحقق این اهداف استراتژیک دارد.

محصولات گروه صنعتی فولاد بهمن

در این گروه صنعتی دو نوع محصول تولید می گردد. از جمله محصولات این شرکت ایجاد پوشش های پی وی سی و لمینیت بر روی کویل های فولادی، ورق رنگی و گالوانیزه است.

خطوط تولید گروه صنعتی فولاد بهمن ، به ترتیب شامل واحد کلاف بازکن، ماشین دوخت، انباره ورودی، بخش چربی زدایی و شست و شو، خشک کن، واحد پوشش دهی نهایی، کوره، واحد لمینیت گرم، خنک کننده، خشک کن، انباره خروجی، اعمال فیلم محافظ، واحد برش و در نهایت کلاف پیچ است.

محصولات پایه:

محصولات پایه به عنوان مواد اولیه برای تولید مقاطع فولادی تولید میشوند.

محصول اولیه فولاد بهمن

محصولات نهایی:

بعد از مرحله رنگ کاری و ایجاد پوش لمینیت بر روی ورق گالوانیزه نوبت به فرم دهی آن است. در این کارخانه تولیدی با فرم دهی این ورق ها در طیف های رنگی متنوع محصولات گوناگونی تولید می گردد. از جمله این محصولات انواع ورق طرح سفال فولاد بهمن ، ورق کرکره رنگی طرح نما و عرشه فولادی است که همگی دارای استاندارد ملی هستند.

محصول نهایی فولاد بهمن