سنگ سنباده آسیا

http://asiaco.ir

گروه توسعه صنعتی آسیا مجد (سهامی خاص)  با نام تجاری سنگ سنباده آسیا در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید انواع سنگ های سایش ، برش و تخصصی در شهر مشهد تاسیس گردیده و با بهره برداری از واحدهای خود شروع به فعالیت نموده است. درحال حاضر  مجموعه آسیا مجد به عنوان بزرگترین تولید کننده سنگ های سنباده در کشور به شمار می آید.

همچنین واحد تولیدی سنگ سنباده آسیا مجد، برای اولین بار در ایران موفق به دریافت نشان استاندارد ملی گردیده و به عنوان اولین دارنده نشان استاندارد ملی ایران در تولید سنگ های سنباده و نیز اولین دارنده نشان استاندارد اروپا در ایران گامی دیگر در جهت ارتقای کیفیت صنعت کشور برداشته است.

محصولات سنگ سنباده آسیا

  • برند سوپر
  • برند سه ستاره
  • برند سه ستاره زرد
  • برند سوپر پرشین
  • سنگ های تخصصی
  • سنگ های انگشتی
  • بسته بندی محصولات
آسیا سنگ مجد

واحد تحقیقات و کنترل کیفیت سنگ سنباده آسیا مجد، به عنوان اولین دارنده نشان استاندارد ملی ایران و نیز دارنده بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت سنگ های سنباده در کشور ، در سایه تلاش و پشتکار متخصصین و کارشناسان با تجربه و نیز امکانات گسترده ازمایشگاهی علاوه بر نوآوری در طراحی و تولید، نظارت مداوم بر حفظ ارتقای کیفیت محصولات تولیدی این مجموعه را بر عهده دارد.

مراحل مختلف کنترل کیفیت:

۱- آنالیز شیمیایی مواد اولیه با سیستم های پیشرفته
۲- کنترل ترکیبات شیمیایی و خواص مکانیکی سایش و برش مطابق با استانداردهای بین المللی
۳- نمونه برداری جهت کنترل ظاهر ، ضخامت و بالانس
۴- کنترل تعادل وزنی محصولات در مراحل مختلف تولید
۵- بررسی کیفیت از نظر براده برداری ، پاشش ، سرعت و قدرت

این شرکت در سال های ۹۲و۹۸ به عنوان واحد نمونه صنعتی از جانب وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شده و  در هفتمین ، هشتمین ، دوازدهمین و سیزدهمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان کشور به عنوان تولید کننده برتر کشور در سالهای ۹۲ ، ۹۳ ،۹۷ و۹۸ و نیز به عنوان برگزیده مدیر نمونه جوان کشور در سال ۹۶ مورد تقدیر وزارت صنعت، معدن و تجارت و مجلس شورای اسلامی قرار گرفته و در پنج سال متوالی ۹۳ ، ۹۴ ،۹۵ ، ۹۶ و۹۷ به عنوان برند برتر برگزیده شده و در سال ۹۷ نیز به عنوان واحد نمونه صنعتی اقتصاد مقاومتی مورد تقدیر قرار گرفته است .