پایا افزار فلز

http://paya-eng.ir

پایا افزار فلز با هدف تلاش برای پاسخ به نیاز روز افزون صنایع آلومینیوم در زمینه فروش دستگاه های پرس اکستروژن، دستگاه های پولیش آلومینیوم، دستگاه های براش آلومینیوم، مواد شیمیایی آندایزینگ و آبکاری آلومینیوم و زیر سازی پودری و طرح چوب، خمیر و برس پولیش، برس براش، پولیش قالب و …. آماده ارائه خدمات رسانی است.

پایا افزار فلز پس از بررسی چندین بنگاه خارجی ، اقدام به اخذ نمایندگی از کمپانی های معتبری چون :

SMS Group

POLITEKNIK

OMAV

AKKURT

KIMSAN

YILDIZ CILA

ASCONA

نموده است و به لطف عقد قرار دارد همکاری و نمایندگی با این شرکت ها ، بازوی اجرایی کمپانی های نام برده در صحنه بازار آلومینیوم ایران میباشد.

خدمات تخصصی :

مشاوره، طراحی، اجرا خطوط آندایزینگ آلومینیوم

مشاوره، طراحی، اجرا زیر سازی پودری آلومینیوم

تامین ماشین آلات به صورت تحویل در تهران پس از کلیه تشریفات واردات، نصب و راه اندازی و آموزش کاربرد و تعمیر نگهداری ماشین آلات، تامین قطعات و ملزومات، آنالیز وان های خطوط آندایز توسط تیم فنی و آزمایشگاه مجهز، آموزش مسئولین خطوط تولید ،تهیه و تدوین دستور العمل های کاری و روش اجرایی در زمینه تولید و کنترل کیفیتف، ارائه استاندارد های روز دنیا ASTM ،ISO ، DIN و … در زمینه آلومینیوم.

چشم انداز پایا افزار فلز:

پایا افزار فلز با بهره گیری از کادری مجرب، متخصص و سرلوحه قرار دادن مشتری مداری، با اتکا به کیفیت بالا و استاندارد محصولات معتبر در نظر دارد تا همراهی مطمئن برای تولید کنندگان ایرانی در زمینه حفظ کیفیت تولیدات و ایجاد فضای تبلیغاتی و بهتر برای آنان گام بردارد.