نماتک

https://namatek.com

نماتک یک شرکت استارتاپ بر پایه آموزش آنلاین است که با هدف کاهش شکاف بین آموزش نظری و عملی و کسب مهارت و تخصص برای متقاضیان ورود به بازار کار از سال 96 کار خود را آغاز کرده است. این آموزش ها به متقاضیان کمک می‌کنند تا در کوتاه ترین زمان مهارت های کاربردی در حوزه صنعت را بیاموزند و گامی موثر در پیشرفت شخصی و در نهایت اعتلای صنعت کشور بردارند.

خدمات این شرکت در قالب بسته های آموزشی ارائه می شود که توسط برترین اساتید هر حوزه که سابقه سال ها کار در محیط صنعتی و آمورش آکادمیک را دارند، تهیه شده است. این آموزش ها شامل ده ها ساعت فیلم آموزشی می شود که توسط هر حوزه به صورت آموزش آکادمیک و دانشگاهی به افراد داده می شود. علاوه بر آن ده ها ساعت فیلم از محیط صنعتی، کار با ابزارآلات و دستگاه های مربوطه به صورت عملی تهیه شده که علاقه مندان با مشاهده این فیلم ها می توانند به صورت عملی کار را یاد بگیرند و به مهارت لازم دز آن حوزه دست پیدا کنند.

خدمات آموزشی نماتک

پکیج های آموزشی مهارتی

اتوماسیون صنعتی (AUT)

ابزار دقیق (INS)

الکترونیک (BEE)

پمپ های سانتریفیوژ (PCP)

اتوماسیون زیمنس (TIA)

آزمون های غیر مخرب (NDT)

شبیه سازی فرایند (PRS)

تاسیسات الکتریکی (EIP)

زبان صنعت (INL)

ساختمان مدرن (BMS)

درایو (VFD)

شناسایی و ردیابی خودکار (ATI)

هوای فشرده (CAP)

بسته جامع آزمون های غیرمخرب (NDT)

NDT یا آزمون های غیرمخرب، از مهمترین روش های کنترل محصول تولید شده و یا فرآیند تولیدی، بدون آسیب وارده به قطعه و با ایجاد وقفه در فرآیند تولید می باشند. در تمامی صنایع از روش های مختلف NDT برای بررسی شرایط قطعات در حین سرویس و یا تولید استفاده می شود. فراگیر بودن و همچنین نیاز مبرم کشور به بازرسین NDT، نماتک را بر این داشت که بسته آموزش آزمون های غیرمخرب را که شامل 5 روش اصلی NDT و استانداردهای مربوطه است را برای شما فراهم کند. روش های تدریس شده در این بسته به صورت کاملا کاربردی می باشد. همچنین در بخش ویژه ای به صورت جداگانه به بررسی استانداردهای هر روش پرداخته است.

نماتکndt