مجتمع فولاد کیمیا

http://kimiasteelco.com

به منظور پیشبرد اهداف بلند مدت ، صنایع ریخته گری کیمیا چدن سپاهان در سال ۱۳۸۶ موفق به راه اندازی دومین کارخانه خود در شهرک صنعتی علویجه اصفهان به نام مجتمع فولاد کیمیا گردید تا ضمن افزایش ظرفیت ( توان ) تولید بتواند در جهت رضایت بیشتر مشتریان خود گام بردارد .

شرکت فولاد کیمیا علاوه بر تولید انواع شمش چدن به تولید فولاد با خط CCM دسترسی یافت .در این راستا با اتکا به تجارب چندین ساله و امکانات گسترده شرکت ، بخش بازرگانی وبازاریابی خارجی نیز توانست موفقیت چشمگیری در یافتن بازارهای خارج از مرزهای کشورمان بدست آورد و شرکت توانست علاوه بر پاسخگویی به بازار داخل به کشورهای آسیایی و اروپایی نیز صادرات داشته باشد .
درحال حاضر بخش بازرگانی داخلی شرکت نیز بااستفاده از پرسنل مجرب و کار آزموده توانسته در جهت تامین نیازهای شرکت به خوبی گام بردارد که در این راستا علاوه بر تامین نیازهای خود درجهت مشاوره و تامین مواد مورد نیاز سایر شرکتها نیز فعالیتهای گسترده ای را انجام داده است.

خط مشی کیفیت:

شرکت فولاد کیمیا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از نیروی مجرب انسانی و تجهیزات مناسب تولید انواع شمش فولاد و شمش چدن را در سایز های مختلف به روش CCM (ریخته گری مداوم) طبق استاندارد های جهانی بر عهده دارد. مدیریت شرکت همواره تلاش دارد در جهت تامین خواسته های مشتری و نیز موارد ایمنی و بهداشت حرفه ای کارکنان و مدیریت زیست محیطی ,طرف های ذینفع و سایر منابع مرتبط تمهیدات لازم را به مرحله اجرا گذارد.

محصولات:

  • چدن خاکستری
  • چدن داکتیل نشکن
  • چدن سفید(فولادریزی)
  • فولاد آلیاژی
  • فولاد ساختمانی