مجتمع فولادی روی اندود کاوه

http://rooyandood.com

مجموعه فولادی روی اندود با نزدیک به نیم قرن تجربه ، فعالیت خود را در سال ۱۳۴۶ با تاسیس شرکت آهن پوش در زمینه فلز کاری و فرمینگ انواع ورق فولادی آغاز نموده و سپس در سال ۱۳۷۳ با تاسیس مجموعه روی اندود در زمینه تولید ورق های گالوانیزه در شهرستان ساوه ، شهر صنعتی کاوه ( بزرگترین شهر صنعتی ایران) ، پا به عرصه فولاد ایران گذاشتند.

افزایش روز افزون میزان مصرف ورق های گالوانیزه و همچنین تخصصی شدن مصارف آن ،مدیران این شرکت را برآن داشت تا با احداث کارخانه مجتمع فولادی روی اندود کاوه و توسعه آن به منظور افزایش سطح کیفی و کمی محصولات خود، گامی بزرگ در جهت تامین نیاز کشور بردارد.

این مجموعه از سال ۱۳۸۸ شروع به ساخت و نصب خطوط گالوانیزه با ظرفیت سالانه ۱۵۰،۰۰۰ تن گالوانیزه گرم و رنگی با ظرفیت ۱۰۰،۰۰۰ تن در زمینی به مساحت ۳۰،۰۰۰ متر مربع در شهر صنعتی کاوه نموده که خط گالوانیزه آن به بهره برداری رسیده است.

مجتمع فولادی روی اندود کاوه با استفاده از آخرین دستاوردهای صنعت فولاد جهان و با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و مجرب و مدیرانی متعهد در نظر دارد محصولات تولیدی خود را با نگاهی به مشتریان به عنوان شرکای تجاری و با حفظ منافع تمامی ذینفعان خود عرضه نماید.

گواهینامه ها:

شرکت روی اندود کاوه بر این باور است که استقرار و پیاده سازی مستمر سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) ،ضرورتی انکار ناپذیر برای دستیابی به اهداف و بهبود مداوم و مشارکت موثر در توسعه پایدار کشور است.

در این راستا ، شرکت ، سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس استاندارد ISO 9001 طراحی و پیاده سازی نموده است تا بر اساس این استاندارد ، سازمان بتواند ، در بازار رقابتی امروز ، توانایی خود را در ارائه محصولاتی مطابق با خواسته مشتری والزامات قانونی ، به اثبات رساند.دریافت این گواهینامه یکی از نشانه های تعهد شرکت نسبت به کیفیت و ارتقای سطح آن ودر نهایت ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان می باشد.

شرکت روی اندود با وقوف به ضرورت حفاظت از محیط زیست به عنوان یک منبع ارزشمند ، تمامی تاسیسات و پروژه های خود را بر پایه سیستم مدیریت زیست محیطی و براساس الزامات استاندارد ISO14001 ، طراحی و اجرا نموده است. استقرار و پیاده سازی نظام مدیریت زیست محیطی ، افتخاری در جهت تلاش مسئولانه و متعهدانه در راستای حفاظت از محیط زیست می باشد.

همچنین این شرکت با آگاهی بر این امر که افزایش شرایط نا مطلوب کاری و حوادث ناشی از کار ، خسارتهای مالی پنهانی را به سازمان تحمیل می کند ، اقدام به اجرای الزامات استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001 نموده که علاوه بر برآورده ساختن الزامات قانونی مرتبط (مانند قانون کار) ، از کهولت زود به هنگام و نارضایتی کارکنان و در نهایت بیماریهای شغلی جلوگیری می نماید.

چشم انداز:

شرکت روی اندود با توجه به نقش محوری صنعت فولاد ، در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و همچنین با توجه به تقاضای روز افزون مصرف این محصولات ، در نظر دارد با توسعه کارخانه و راه اندازی خط تولید ورقهای رنگی و ساندویچ پنل ها و حضور در بازارهای جهانی در آینده نزدیک ، سهم تولید داخل را به منظور بومی سازی این صنعت افزایش داده و با ارائه خدمات وکالاهای متمایز و گسترش مداوم محصولات تولیدی ، موجبات رضایتمندی مشتریان را بیش از پیش فراهم آورد.

محصولات:

  • گالوانیزه رنگی
  • گالوانیزه
  • عرشه فولادی
  • ورق های فرم دار
  • ورق روغنی

مجتمع فولادی روی اندود کاوه