شرکت طراحی و مهندسی آذر آهنگام البرز

http://www.zpg-tech.com

شرکت طراحی و مهندسی آذر آهنگام البرز (ZPG-Tech ) با تکیه بر دانش و تجربه برخی از بهترین مهندسین ایرانی، در زمینه طراحی و ساخت انواع کوره های صنعتی، ماشین آلات بازیافت فلزات غیرآهنی و تجهیزات ریخته گری فعال است.

در کارنامه مهندسین شرکت طراحی و مهندسی آذر آهنگام البرز طراحی، ساخت و راه اندازی تعدادی از روزآمدترین کوره ها، برای نخستین بار در ایران وجود دارد، از جمله کوره های بازیافت آلومینیوم، چربی/رنگ زدایی، کوره شفت و نیز، بزرگترین کوره تنش زدایی کشور با قابلیت گردش هوای گرم و دقت دمایی بسیار بالا. همچنین اصلاح خطوط و فرایندهای ریخته گری و عملیات حرارتی فلزات غیر آهنی و آهن و فولاد بخش دیگری از فعالیت های این مجموعه می باشد. توانایی های موجود در این مجموعه، همگامی با مشتری را «از نخستین مراحل تصمیم گیری تا بهره برداری و جلب رضایت ایشان» امکان پذیر ساخته است.

ویژگی شاخص محصولات شرکت طراحی و مهندسی آذر آهنگام البرز بهره وری بالای انرژی و مواد است. در کوره های مختلف این واژه ها تعاریف گوناگونی دارند، ولی در همه آنها بالابودن بهره وری به معنی بازگشت سریع تر سرمایه گذاری صورت گرفته، حاشیه سود بالاتر تولید و در مجموع تولید ارزان تر است. راندمان بالای مواد در بازیافت فلزات نکته ای بسیار با اهمیت است و کاهش چند دهم درصد از تلفات مواد ممکن است میلیاردها ریال سود برای مشتریان ما به همراه داشته باشد.