زرآزما

http://zarazma.com

شرکت دانش بنیان مطالعات مواد معدنی زرآزما واحد معدنی منتخب سال ۹۳ و عضو قطعی شبکه آزمایشگاه های فناوری های راهبردی نهاد ریاست جمهوری با دارا بودن آزمایشگاهی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی پرند و ظرفیت آنالیز ۴۰۰ نمونه در یک شیفت کاری، در سال۱۳۸۴ با جذب سرمایه گذاران استرالیایی، بکارگیری تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته روز دنیا و انتقال دانش فنی از کشور استرالیا و بومی سازی علم آنالیز توسط کارشناسان مجرب داخلی تاسیس گردید و با اخذ استانداردهای ایزو ۱۷۰۲۵ و ۹۰۰۱ فعالیت خود را سازمان دهی نموده است.

به منظور دسترسی راحت تر مشتریان در اقصی نقاط کشور و ارتقا سرعت ارائه خدمات هم اکنون با یک شبکه آزمایشگاهی شامل چهار آزمایشگاه فعال و سه دفتر مستقر در شهرهای تهران، بندر عباس، کرمان، زنجان، مشهد، اصفهان و تبریز  مشغول به ارائه خدمات آزمایشگاهی آنالیز مواد معدنی به جامعه معدنی کشور است.

شایان ذکر است شرکت مطالعات مواد معدنی زرآزما جهت بررسی و ارزیابی عملکرد کیفی نتایج خود به عنوان تنها آزمایشگاه از کشور ایران به طور پیوسته در دوره مقایسات بین المللی بین آزمایشگاهی با مشارکت ۲۲۴ آزمایشگاه معتبر دنیا تحت عنوان Round Robin شرکت نموده و خود را در معرض آزمون با برترین آزمایشگاههای مواد معدنی در دنیا قرار داده است و همواره کوشیده است کیفیت و استانداردهای آنالیزی خود را هم رده برترین آزمایشگاه های بین المللی حفظ نماید.

مجموعه آزمایشگاه های زرآزما هم اکنون با ایجاد اشتغال برای بیش از ۷۰ نفر در شهرهای مختلف کشور توانسته است بر مبنای شعار بنیادین سال ۹۶ – اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال عمل نماید. زرآزما هم اکنون با دارا بودن دستگاه های پیشرفته و حساس آنالیز و تجزیه مواد با بالاترین تکنولوژی روز دنیا مشتمل بر دستگاه های ICP-MS و ICP-OES ضمن استفاده از بخشی از ظرفیت خود در استانهای مختلف توانسته است بخش قابل توجهی از خدمات آنالیز کشور را به آزمایشگاه های خود اختصاص دهد. شایان ذکر است که این شرکت از ابتدای تاسیس تا کنون رقمی بالغ بر یک میلیون نمونه را در کشور آنالیز نموده است و به سهم خود کمک شایانی به توسعه معادن و صنایع مربوطه در کشور عزیزمان ایران اسلامی نموده است.