اکسیر صنعت آسیا

https://exirgroup.com

اکسیر صنعت آسیا در سال ۱۳۸۶ با بهره گیری از افرادی تحصیل کرده و مجرب در صنایع تاسیس گردید. فعالیت اکسیر صنعت آسیا ابتدا به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات توتال در ایران بود.

با هدف توسعه بازار از طریق مهندسی فروش و مشاوره و ارائه کار مشکلات صنایع، اکسیر صنعت آسیا موفق شد سریعاً رشد کرده و از سال ۲۰۱۱ همواره عامل فروش برتر شرکت توتال در ایران باشد.

در این سال ها به منظور تامین نیاز جامع و رضایت مشتریان خود تامین محصولات دیگر وارداتی و داخلی را در دستور کار خود قرار داد و اکنون کلیه برندها (شل، توتال، فوکس، گالف، بهران، ایرانول و ….)  را تامین می نماید.

شایان ذکر است که به علت عملکرد چشمگیر اکسیر صنعت آسیا طی سالهای اخیر، از سال ۲۰۱۸ این شرکت به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات گالف در ایران نیز انتخاب گردید.

روغن های صنعتی ساخته شده توسط اکسیر صنعت آسیا علاوه بر اینکه برای ماشین آلات صنعتی بزرگ و چرخ دنده ها استفاده می شود، برای بسیاری از اهداف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. موارد دیگری مانند روغن های چربی در محصولات و جلوگیری از چسبیدن مواد اولیه تولیدات صنعتی بسیار مورد مصرف قرار می گیرد. همچنین کاربرد دیگر آن را می توان به کاربردهای زیستی انسان، مرتبط ساخت که عمدتا برای کاهش اصطکاک و کمک به عملکرد بهتر و کارآمد یک مکانیزم استفاده می شود. شما با خرید روغن های صنعتی اکسیر صنعت آسیا می توانید با قیمت یک کالا به چندین منظور دست پیدا کنید و با توجه به قیمت روغن های صنعتی نسبت به سایر قیمت ها با توجه به کیفیت و کارایی که دارند می توانند مورد استقبال همگان قرار بگیرند .