اکسیر صنعت آسیا

https://exirgroup.com

اکسیر صنعت آسیا در سال ۱۳۸۶ با بهره گیری از افرادی تحصیل کرده و مجرب در صنایع تاسیس گردید. این شرکت تامین کننده انواع روغن و گریس های صنعتی از برند های مختلف است.

فعالیت این شرکت ابتدا به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات توتال در ایران بود. سپس با هدف توسعه بازار از طریق مهندسی فروش و مشاوره و ارائه کار مشکلات صنایع، موفق شد سریعاً رشد کرده و از سال ۲۰۱۱ همواره عامل فروش برتر شرکت توتال در ایران باشد.

در این سال ها به منظور تامین نیاز جامع و رضایت مشتریان خود تامین محصولات دیگر وارداتی و داخلی را در دستور کار خود قرار داد و اکنون کلیه برندها (شل، توتال، فوکس، گالف، بهران، ایرانول و ….)  را تامین می نماید.

محصولات گروه اکسیر صنعت آسیا

روغن دیزل (روغن موتور دیزلی، روغن موتور گازسوز، روغن موتور دنده واسکازین)

روغن دریایی (روغن موتور دیزل دریایی)

گریس (گریس صنعتی، گریس شل، گریس توتال)

ضد یخ

روغن صنعتی (روغن هیدرولیک، هیدرولیک ضد آتش، دنده و گیربکس، توربین، انتقال حرارت، گردشی، ترانسفورماتور، کمپرسور، آب صابون، گالف و به تام)

روغن های صنعتی ساخته شده توسط اکسیر صنعت آسیا علاوه بر اینکه برای ماشین آلات صنعتی بزرگ و چرخدنده ها استفاده میشود، برای بسیاری از اهداف دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.

موارد دیگری مانند روغن های چربی در محصولات و جلوگیری از چسبیدن مواد اولیه تولیدات صنعتی بسیار مورد مصرف قرار می گیرد. همچنین کاربرد دیگر آن را می توان به کاربردهای زیستی انسان، مرتبط ساخت که عمدتا برای کاهش اصطکاک و کمک به عملکرد بهتر و کارآمد یک مکانیزم استفاده می شود.

اکسیر صنعت آسیااکسیر صنعت آسیا

شاخصه‌های شرکت اکسیر صنعت آسیا

مشاوره فنی :

بخش فنی اکسیر صنعت آسیا، با مشاوره فنی و بازدید از سایت تولید و ماشین آلات مشتریان را در انتخاب بهترین روانکارها متناسب با نیاز یاری میدهد.

تحویل کالا در اسرع وقت :

بخش فروش شرکت ،به سرعت روانکار مورد تایید مشتری را با در نظر گرفتن بسته بندی مورد نظر شما با بهترین ناوگان حمل و نقل ارسال و بیمه مینماید.

تضمین کیفیت :

این شرکت محصولات خود را در صورت نیاز با گواهی های فنی و لازمه یا تاییدیه های آزمایشگاه های معتبر تحویل می نماید.

انبار مجهز :

انبار داری اصولی ، شرط لازم جهت سلامت محصول است که با رعایت استانداردهای آن، محصولات با نهایت دقت ، مراقبت و ارسال میگردد.