الکترود صنعت نگین سپاهان (آمارانت کیش)

http://amarant-grp.com

گروه الکترود صنعت نگین سپاهان (آمارانت کیش) به عنوان یک هلدینگ صنعتی، سرمایه گذاری و بازرگانی، فعالیت خود را با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی در زیر گروه های صنعت FMCG، صنعت رستوران داری و کافی شاپ های زنجیره ای، فعالیتهای سرمایه گذاری ، معادن،  بازرگانی عمده، الکترود، اخذ نمایندگی های معتبر از شرکت های به نام و روز دنیا، فعالیتهای فرهنگی و جذب توریسم، آغاز نمود.

الکترود صنعت نگین سپاهان ، تولید کننده انواع الکترودهای جوشکاری و صنایع مفتولی دارای کارخانه ای به ظرفیت حدود هشتاد هزار تن از انواع محصولات ذیل در شهرک صنعتی چادگان در استان اصفهان است. کارخانه این شهرک مجهز به تکنولوژی روز در تولید محصولات متولی بوده و با محوریت پژوهش، توسعه و آموزش نیروهای انسانی نخبه،صنعتی سبز با محصولات دارای استاندارد جهانی را پایه گذاری می نماید.
محصولات تولیدی الکترود صنعت نگین سپاهان عبارتند از:
  • انواع الکترودهای روکش دار قلیایی برای مصارف عمومی و تخصصی
  • انواع الکترودهای با روکش نانو جهت مصارف خاص
  • انواع الکترودهای آلیاژی
  • انواع سیم جوش های گاز کربنیک و ده ها مورد از محصولات مفتولی

گروه صنعتی الکترود صنعت نگین سپاهان به صورت تخصصی در حوزه اکتشاف و بهره برداری معدن و مواد معدنی با بهره گیری از تخصص تیم مجرب مدیریت، فعالیت می نماید. شرکت آمارانت کیش در حال حاضر با دارا بودن هفت اندیس معدنی در حوزه سنگ تزیینی ، مرمر (ONIX) در رنگ های مختلف به صورت ارائه انواع کوپ، لاشه، اسلیپ و تایل در ابعاد مختلف فعالیت دارد.

چشم انداز الکترود صنعت نگین سپاهان تا سال ۲۰۲۰ به گونه ای تعیین شده که زمینه ساز تولید و اشتغال زایی در کشور گردد.