البرز استیل پارس غدیر

http://alborzsteelco.com

البرز استیل پارس غدیر با بیش از ۳۰سال سابقه فعالیت در زمینه واردات محصولات استنلس استیل به منظور تهیه و تامین تجهیزات صنعتی در صنایع غذایی ، بهداشتی ، شیمیایی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و فولاد سازی آغاز به کار کرده است.

کلیه محصولات ارائه شده البرز استیل پارس غدیر مطابق استانداردهای بین المللی همچون ISO، DIN ،SMS ،ASME ،ASTM ،AISI ،ANSI و … است. البرز استیل پارس غدیر در حال حاضر نیازهای بسیاری از پروژه های صنعتی را با کیفیت قابل قبول و در زمان مناسب ارائه می دهد. جدا از کیفیت محصولات قابل عرضه خدمات پس از فروش و ارائه مدارک فنی همیشه از موارد مورد توجه مشتری های البرز استیل پارس غدیر بوده است. البرز استیل پارس غدیر قادر است محصولات ارائه شده را با استانداردهای موجود گواهی کرده یا بنا به درخواست مشتری تائیدیه مراکز معتبری چون بازرسی SGS،IEI،BSI و…. در این زمینه کسب نماید.

البرز استیل پارس غدیر با برخورداری از کادری مجرب و روابط گسترده با کارخانه‌جات معتبر تولید کننده علاوه بر موجودی انبارها خود لوله – تیوپ- اتصالات-فلنج و انواع شیر آلات در سایز کلاس و فشار های مختلف از کشورهای آسیایی و اروپایی و همچنین تجربه سالها فعالیت با پروژه ها و شرکت های مختلف آمادگی دارد تا در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت و کیفیت مطلوب مطابق با استانداردهای مورد نظر مهندسان مشاور طرح، کالاهای سفارشی پروژه ها را تامین نماید.

هزار متر مربع انبار مسقف ، سه هزار متر مربع انبار فضای باز،دو دستگاه اره نواری با قطر پانصد میلی متر، دو دستگاه برش پلاسما تا ضخامت نود میلی متر، ۱۵۰ متر ساختمان اداری از ویژگی های زیرساختی این شرکت است.