آزمایشگاه متالورژی حامیران

https://hamiranmetallurgy.com

آزمایشگاه متالورژی حامیران وابسته به شرکت حامی آلیاژ آسیا است. که پس از بررسی های کارشناسی شده جهت ارائه خدمت بهتر به مشتریان خود تاسیس گردیده است. این مرکز  با استفاده از روش­های استاندارد ملی و بین المللی مانند  ISIRI, ASTM, ISO قابلیت اطمینان به نتایج و ردیابی داده‌های آزمون خود را از طریق ارائه خدمات آزمایشگاهی با کیفیت و به کار‌گیری رویه‌های حرفه‌ای مناسب و روش‌های استاندارد ملی و بین‌المللی به مشتریان خود نشان می‌دهد.

خدمات آزمایشگاه متالورژی حامیران

این مرکز دارای آزمایشگاه های زیر است:

  • آزمایشگاه کوانتومتری: خدمات در این آزمایشگاه شامل آنالیزهای پایه آهن و پایه غیرآهنی مانند مس، آلومینیوم، روی و کبالت می شود.
  • آزمایشگاه مکانیکی: از جمله آنالیزهایی که در این مرکز انجام می شود، سختی سنجی، کشش مقاطع مختلف، ضربه شارپی، فشار مکانیکی، خمش و…. است.
  • آزمایشگاه متالوگرافی: آزمون هایی همچون تعیین ضخامت پوشش، عدد اندازه دانه، تعیین عمق لایه دکربوره و کربوره، تعیین ریز ساختار چدن ها، تعیین سیکل عملیات حرارتی ، بررسی ناخالصی ها، پروفیل سختی و… انجام می‌پذیرند.
  • آزمایشگاه غیر مخرب: در این آزمایشگاه تمامی آزمون های غیر مخرب ازجمله (التراسونیک، مایع نافذ، ذرات مغناطیسی، رادیوگرافی، بررسی چشمی) انجام می پذیرد.
  • آزمایشگاه خوردگی
  • آزمایشگاه عملکرد

خدمات آزمایشگاه متالورژی حامیران قابلیت پیگیری به صورت آنلاین را دارد. از ویژگی های خاص این آزمایشگاه تجهیزات مدرن، پرسنل مجرب، دقت به همراه سرعت در انجام آزمایشات است.

استاندارد

مرکز متالورژی حامیران با توجه به لزوم کسب اطمینان از دقت و صحت نتایج ارائه شده و همگام سازی با الزامات بین المللی ،این آزمایشگاه موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 از موسسه ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران(NACI)  و موسسه صنایع دفاعی ایران گردیده است.

شما می توانید با عضویت در این سایت و ثبت شماره همراه خود، در زمان تخفیف های فصلی پیام دریافت نموده و با استفاده از این تخفیف در راستای کاهش هزینه های خود قدم بر دارید.