آزمایشگاه تخصصی بیم گستر تابان

https://beamgostar.ir/

شرکت دانش بنیان بیم گستر تابان با شروع کار خود از سال ۱۳۹۰ در زمینه آزمایشات مهندسی مواد بخشی از مشکلات موجود برای پژوهشگران و صنعتگران را بهبود بخشید. این شرکت در حال حاضر خدمات آنالیز XRD ، آنالیز XRF ، آنالیز FESEM ،آنالیز TEM,آنالیز DSC ، آنالیز TGA ، آنالیز BET ، آنالیز FTIR ، آنالیز ATR , آنالیز UV-Visible به مشتریان و مخاطبین خود ارائه می‌دهد. از دیگر خدمات جانبی شرکت دانش بنیان بیم گستر تابان می توان به تامین قطعات یدکی، فروش دستگاه و سرویس کاری اشاره نمود که این مهم برخی از مشکلات برای دستگاه های پر استفاده ای همچون XRD که در بخش های مختلف صنعتی و دانشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد، را برطرف نموده است.

امکان دسترسی:

بیم گستر تابان به منظور ارائه خدمات به بهترین وجه ممکن این امکان را فراهم نموده است که علاوه بر مراجعه حضوری و تحویل نمونه به آزمایشگاه، به صورت غیر حضوری نیز از خدمات این شرکت بتوان استفاده کرد. برای این منظور کافیست شما به سایت بیم گستر مراجعه نموده و فرم ویژه آنالیز خود را دانلود و پس از تکمیل نمودن آن به همراه نمونه خود به آدرس پستی شرکت ارسال نمایید.

دستگاه FESEM:

این شرکت می تواند تصاویر تا ۴۰۰ هزار برابر را از نمونه ها تهیه نماید. برای درک بهتر این موضوع شاید اینگونه بیان کنیم که قدرت تشخیص ذراتی با اندازه حدود ۸ نانو متر را داراست.

هزینه ها:

آزمایشگاه بیم گستر تابان تعرفه تمامی خدمات خود را در سایت خود قرار داده است و شما با مراجعه به این وب سایت از تمامی هزینه ها اطلاع کسب خواهید کرد. همچنین این شرکت در مناسبت های مختلف تخفیف هایی را به مراجعین و مخاطبین خود ارائه می‌دهد که این خلاقیت سهم بسزایی در کاهش هزینه های مربوطه داشته و به شدت مورد استقبال همگان به خصوص دانشجویان قرار گرفته است.

آزمایشگاه تخصصی بیم گستر تابان