اطلاعات بیشتر

ورود جدیدترین تکنولوژی تولید آلومینیوم به المهدی

al1

به گزارش گروه صنعت ایران مواد؛

معاون آندسازی مجتمع آلومینیوم المهدی هرمزال گفت: ارتباط بین دانشگاه و صنعت از ابتدا دغدغه همه بوده است و امیدوارم که با تکیه بر پیامدهای سیزدهمین اجلاس مهندسی ساخت و تولید ایران در بندرعباس، بتوانیم در آینده گسترده‌تر و قوی‌تر عمل کنیم. ‌امیر پروانه دیر با بیان اینکه هدف این اجلاس تقویت ارتباط علم روز و تجربه نهفته در صنایع است، خاطرنشان کرد: ارتباط بین دانشگاه و صنعت از ابتدا دغدغه همه ما بوده است و امیدوارم که با تکیه بر پیامدهای این کنفرانس بتوانیم در آینده گسترده‌تر و قوی‌تر عمل کنیم.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

این کارشناس صنعتی افزود: قبل از این کنفرانس هم پروژه‌هایی با دانشگاه داشتیم که در مرحله تست موفق بوده و در صورت اجرایی شدن باعث کاهش وابستگی به واردات قطعاتی که برای صنعت ما بسیار مورد نیاز است، خواهد شد.

نماینده شرکت مجتمع آلومینیوم المهدی هرمزال در سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید در خصوص برنامه‌های شرکت آلومینیوم المهدی گفت: حدود ۱۵ ماه است که آلومینیوم المهدی به بخش خصوصی واگذار شده است و امیدواریم که تا سه سال آینده بتوانیم بالاترین خط تکنولوژی آلومینیوم را به کمک سیستم جدید پیاده‌سازی کنیم.

پروانه دیر در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت شرکت آلومینیوم المهدی با توجه به تغییرات جدید و جبهه‌گیری کارگران و مشکلاتی که در حاشیه این تغییرات به وجود آمده بود، به ثبات بیشتری رسیده است، اضافه کرد: بخش دولتی شرایط خاص خود را دارد و وقتی به بخش خصوصی واگذار می‌شود نگرانی‌هایی برای جامعه کارگران به وجود می آید که این مسئله در مقاطعی در شرکت آلومینیوم المهدی تشدید شد، اما در حال حاضر ثبات خود را به دست آورده و با مدیریت و سیستم جدید به تعاملی که انتظار می‌رفت، رسیده و وضعیت تولید کارخانه هم خوب و رو به بهبود است.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید