دوازدهمین نمایشگاه بین المللی فلزات و فولاد با حضور پررنگ بزرگترین صادرکننده های بریکت ایران

فولاد

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

نمایشگاه بین المللی فلزات، فولاد و مواد اولیه متالوژی، قالب سازی، آهنگری، ریختگری و صنایع نسوز بزرگترین نمایشگاه فولاد و ریختگری است که برای اولین بار در شرق کشور برگزار می شود و شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی در این رویداد مهم معدنی و بازرگانی حضور فعال خواهد داشت.

این نمایشگاه با رویکرد صادراتی ۲۵ تا ۲۸ مرداد ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود و میزبان فعالان اقتصادی، تجار، تولید کنندگان و بازرگانان داخلی و خارجی در این حوزه خواهد بود.
با توجه به رویکرد خاص صادراتی و تخصص شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری در صادرات محصولات فولادی، با هدف توسعه بازار تجارت خارجی و معرفی فرصت های صادراتی ایران در حوزه این محصولات، توان مذاکره، بازاریابی، معرفی خدمات و رزومه فعالیت حرفه ای خود را در این رخداد بزرگ سه روزه به نمایش خواهد گذاشت.
گفتنی است این شرکت بنا به اقتضای فضای تجارت بین المللی در فاز جدید فعالیت خود از نیمه اول سال ۹۵ تمرکز بر صادرات محصولات فولادی را در راس فعالیت بازرگانی خارجی خود قرار داده و با خریداری سنگ آهن و تبدیل آن به گندله و پیگیری عملیات فرآوری “هات بریکت” و در نهایت صادرات این محصول به عنوان اولین صادرکننده “هات بریکت” نقشی موثر در توسعه بازرگانی و صادرات محصولات معدنی فرآوری شده و ایفا می کند. ایران سومین تولیدکننده هات بریکت منطقه و نهمین تولیدکننده در سطح جهان است.
انتظار می رود در این نمایشگاه که با حمایت بزرگترین انجمن های کشور برگزار می گردد، هیئت های خارجی از همسایگان شرقی و کشورهای حوزه CIS نیز حضور داشته باشند.
این شرکت از همه تجار، تولیدکنندگان، تجار و بازرگانان و فعالان حوزه معادن، فلزات، متالوژِی و فولاد، دعوت می کند طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ مرداد ماه از غرفه شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری در محل نمایشگاه بین المللی مشهد سالن فردوسی، غرفه ۱۰۱ از ساعت ۱۵ الی ۲۱ بازدید نمایند.

لینک کوتاه مطلب

اخبار صنعتی فولاد عطیه سادات میرعباسی سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ 358 بازدید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید