اطلاعات بیشتر

نخستین نمایشگاه صنعت لوله و پروفیل فولادی با مشارکت ۶۸ شرکت داخلی گشایش یافت

فولاد

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

«امیرحسین کاوه» عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و دبیر سندیکای لوله پروفیل فولادی گفت: این نخستین نمایشگاه صنعت و لوله و پروفیل بعد از سال ۱۳۸۵ است و شرکت کنندگان از سراسر کشور در ۵۸ غرفه حضور پیدا کرده اند.
قرار بود این نمایشگاه توسط رضا رحمانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن وتجارت در امور تولید و معاون طرح و برنامه این وزارتخانه افتتاح شود، اما در غیبت وی،
عباس هاشمی مدیرکل صنایع فلزی وزارتخانه مزبور، نمایشگاه را افتتاح کرد.

کاوه افزود: ظرفیت تولید لوله پروفیل کشور بیش از ۱۸٫۵ میلون تن است، اما به دلیل شرایط رکودی، کمتر از یک سوم این ظرفیت اکنون فعال است.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

وی اضافه کرد: کارخانجات تولید لوله و پروفیل تولیدی، صنایع ماشین سازی که دستگاه های تولید لوله های پروفیلی تولید می کنند و تامین کنندگان مواد مصرفی لوله و پروفیل به همراه تعدادی از شرکت های بازرگانی در این نمایشگاه حضور یافته اند.

دبیر سندیکای لوله و پروفیل فولاد ایران گفت : شبیه سازی خطوط انتقال گاز ترش و نمایش لوله های یک تا ۲۰۰ اینچ در این نمایشگاه به اجرا درآمده است.

کاوه اظهارداشت: هدف از برگزاری این نمایشگاه شناساندن توانمندی های تولید لوله، آشنایی با آخرین دستاوردهای صنعت لوله و پروفیل فولادی ماشین سازی و همچنین معرفی محصولات به بازارهای بین المللی است.

به گفته وی، قرار است تجار و سفیران کشورهای همسایه برای بازدید از این نمایشگاه به مجموعه آفتاب وارد شوند، و انتظار می رود برپایی نمایشگاه لوله و پروفیل فولادی گام مثبتی برای فروش و بازاریابی باشد.

کاوه اضافه کرد: اکنون ۱۶۰ کارخانه تولید کننده لوله وپروفیل فولادی در سندیکا عضویت دارند.

گفتنی است نمایشگاه صنعت لوله و پروفیل فولادی تا ۱۶ تیرماه جاری از ساعت هشت صبح تا ۱۸ برای بازدید عموم آزاد است.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید