مدیرعامل فولاد مبارکه معرفی شد

فولاد مبارکه اصفهان

به گزارش ایرنا، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان روز سه شنبه با حضور مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در تالار تشریفات این مجتمع برگزار شد.
در این مراسم از خدمات پنج ساله بهرام سبحانی، تقدیر و حمیدرضا عظیمیان به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.
نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: عضویت مدیران توانمند و بومی شهرستان مبارکه در هیات مدیره این شرکت در تاریخ فولاد مبارکه سابقه نداشته است.
زهرا سعیدی اظهار داشت: متفکران اقتصادی جهان و دشمنان علیه کشورمان اتاق فکر تشکیل داده اند و همه باید کمک دهیم تا از شرایط و اوضاع سخت اقتصادی بسلامت عبور کنیم.
سعیدی گفت: انتظارات از فولاد مبارکه بدلیل توان بالای آن بسیار زیاد است و امیدواریم این انتظارات برآورده شود و بتوانیم به مدد منابع و نیروی انسانی قوی، آینده خوبی را برای کشور رقم بزنیم.
نماینده مردم مبارکه در مجلس با اشاره به اقدامات فولاد مبارکه در حوزه‌های اجتماعی گفت: فولاد مبارکه در زدودن آسیب‌های اجتماعی منطقه نقش زیادی داشته و در آغاز سال تحصیلی جدید ۲ هزار بسته حمایتی برای دانش‌آموزان شهرستان مبارکه تهیه کرده است.
***حفظ سهم ۵۰ درصدی تولید فولاد کشور بوسیله فولاد مبارکه***

مدیرعامل سابق فولاد مبارکه نیز در این مراسم گفت: فولاد مبارکه سهم ۵۰ درصدی خود در میزان تولید فولاد کشور را حفظ کرده و طبق برنامه پیش رفته است.
بهرام سبحانی اظهار داشت: رضایت کارکنان فولاد مبارکه از ۶۷ درصد در سال ۹۳ به ۷۲ درصد در سال ۹۶ رسیده و ضریب تکرار حوادث در ۶ ماهه سال ۹۷ از میانگین جهانی پایین‌تر رفته است که امیدواریم به صفر برسد.
وی با بیان این که روند تولید فولاد خام در فولاد مبارکه از سال ۹۲ تاکنون بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است، افزود: با توجه به ورود بخش خصوصی به صنعت فولاد، اولویت پنج سال اخیر فولاد مبارکه تولید محصولات کیفی است تا وابستگی‌ها قطع شود.
وی تأکید کرد: در سال‌های اخیر هفت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در مجتمع فولاد مبارکه سرمایه‌گذاری شد که نتیجه آن افزایش اشتغال و توسعه صنعت فولاد کشور بود.
مدیرعامل سابق فولاد مبارکه گفت: خشک شدن زاینده‌رود فاجعه است و مجتمع فولاد مبارکه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، قراردادی با وزارت نیرو برای پرداخت هزینه‌های تونل و سد سوم کوهرنگ برای تأمین آب مورد نیاز شهر اصفهان منعقد کرده است.
وی با بیان این که قرار است ۲۰۰ میلیون مترمکعب آب از بندرعباس به اصفهان منتقل شود، گفت: تاکنون ۱۰ هزار میلیارد تومان برای این پروژه سرمایه‌گذاری شده اما نیازمند مساعدت صندوق توسعه ملی و مدیریت استان اصفهان است.

***’کارایی، سلامت و شفافیت’، سه اولویت کاری مدیریت جدید فولاد مبارکه ***

مدیرعامل جدید شرکت فولاد مبارکه اصفهان نیز در این مراسم گفت: در سایه یک تلاش مضاعف با توجه به کیفیت، کمیت، سلامت و شفافیت بتوانیم فولاد مبارکه را توسعه دهیم.
حمیدرضا عظیمیان افزود: سه فاکتور کارایی، سلامت و شفافیت در اولویت کاری فولاد مبارکه قرار دارد.
وی افزود: باید در فولاد مبارکه به مسائل معیشتی پرسنل فولاد توجه ویژه داشت زیرا تورم‌های ناخواسته‌ای به مردم ایران بخصوص کارمندان و کارگران تحمیل شده است.
وی اضافه کرد: در فولاد مبارکه ملزم به تعامل سازنده با مقامات استان و کشور هستیم تا همپوشانی و هم‌افزایی به وجود آید.
عظیمیان گفت: همه برنامه‌های جاری فولاد مبارکه ادامه‌دار خواهد بود و هیچ برنامه‌ای متوقف نمی‌شود.
به گزارش ایرنا، آیین تودیع و معارفه مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیأت عامل ایمیدرو و رئیس و اعضای هیات مدیر فولاد مبارکه و کارگران و پرسنل این شرکت برگزار شد.
در این مراسم از زحمات بهرام سبحانی مدیرعامل پیشین فولاد مبارکه، قدردانی و حمیدرضا عظیمیان به عنوان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان معرفی شد.
فولاد مبارکه، بزرگترین مجتمع صنعتی کشور و بزرگترین تولیدکننده فولاد تخت در خاورمیانه است.
این مجتمع فولادی با سهم بیش از ۵۰ درصدی در تولید فولاد کشور دارای ارزش فعلی ۲۰۰ هزار میلیارد ریال است.
شرکت فولاد مبارکه با داشتن حدود ۱۲ میلیون تُن ظرفیت آهن اسفنجی بزرگترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان محسوب می شود.
مجتمع فولاد مبارکه واقع در ۷۵ کیلومتری جنوب غرب اصفهان دارای ۳۵ کیلومتر مربع وسعت و ۱۷ کیلومتر مربع سالن تولید است.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید