اطلاعات بیشتر

خط تولید گروه ملی فولاد ایران متوقف است

فولاد -مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان از متوقف بودن خط تولید گروه ملی فولاد ایران خبر داد.

فولاد

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

فولاد – امید بن عباس، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: مشکلات در شرکت گروه ملی فولاد ایران وجود دارد که در اواخر سال گذشته با همکاری مسئولان استانی برخی از آن ها حل شد.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

وی افزود: مالکیت این کارخانه به بانک ملی برگردانده شده که هم اکنون نیز خط تولید گروه ملی فولاد ایران همچنان متوقف مانده است. بانک ملی تعلل کرده و به تعهدات خود به خوبی عمل نکرده است.بن عباس بیان داشت: بانک باید در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام می‌داد و هیئت مدیره جدید و کارآمدی را منصوب می‌کرد.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان عنوان کرد: سال گذشته مقرر شده بود بانک ملی با دادن اعتبارات اسنادی داخلی ( ال سی) و ضمانت نامه‌های بانکی، نقدینگی لازم را برای کارخانه گروه ملی تأمین کند تا تولید کارخانه با خرید مواد اولیه از فولاد خوزستان ادامه داشته باشد .

وی در پایان تاکید کرد: بانک ملی که از نظر استانداری خوزستان مالک کارخانه است و باید سریعتر نسبت به تزریق نقدینگی و انتصاب هیئت مدیره جدید اقدام کند تا کارخانه به روال عادی خود برای تولید برگردد چرا که روند فعلی گروه ملی، این شرکت را به بحران می‌برد

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید