اطلاعات بیشتر

فولاد خام و رشد ۲۷درصدی تولید در ایران

رشد ۲۷درصدی تولید فولاد خام ایران

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: طی چهارماهه نخست سال۲۰۱۸،تولید فولاد خام ایران و جهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب۲۷٫۶ درصد و ۴ درصد افزایش یافت.
به نقل از انجمن جهانی فولاد(World Steel Association) طی چهار ماهه نخست سال جاری میلادی، ایران ۸میلیون و ۱۲۷هزارتن فولاد خام تولید کرد که در مقایسه با تولید سال گذشته(۶میلیون و ۳۶۹هزارتن) ۲۷٫۶ درصد رشد نشان می دهد.

همچنین تولید فولاد خام ایران در آوریل ۲۰۱۸با رشد ۱۲٫۴درصدی به یک میلیون و ۹۵۰هزارتن رسید. این رقم در مدت مشابه سال گذشته یک میلیون و ۷۳۵هزار تن بود.

تولید ۶۴ کشور فولادساز جهان نیز در ۴ ماهه نخست سال جاری میلادی ۵۷۵میلیون و ۱۵۵هزارتن ثبت شد که حاکی از رشد ۴درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

همچنین میزان تولید فولادسازان جهان در آوریل۲۰۱۸ ، با ۴٫۱درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۱۴۸میلیون و ۳۲۲هزار تن رسید. این رقم در آوریل سال گذشته ۱۴۲میلیون و ۴۳۳هزار تن ثبت شد.

طی چهار ماهه نخست ۲۰۱۸ به ترتیب چین با تولید ۲۸۸میلیون و ۹۶۹هزارتن، هند با ۳۵میلیون و۳۸۱هزار تن، ژاپن با ۳۵میلیون و ۱۲۹هزار تن، روسیه با ۲۳میلیون و ۷۹۷هزار تن و کره جنوبی با ۲۳میلیون و ۶۹۶هزارتن ۵کشور برتر فولادساز جهان بودند.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید