ابزارهای فولاد ایران برای عبور از تحریم

عبور از تحریم فولادتحریم فولاد

نمایشگاه به‌عنوان بهترین فضا برای معرفی و ارائه محصولات و خدمات است. حتی با ظهور عصر تکنولوژی و ارتباطات آنلاین هنوز هم این نمایشگاه‌ها هستند که بیشترین تاثیر را در پرورش روابط کسب‌ و‌کار سودآور دارند.

در نهمین همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار، مطابق روال هشت سال قبل نمایشگاه جانبی نیز برگزار خواهد شد. بر اساس اعلام دبیرخانه این همایش، به ازای هر ۱۲ متر غرفه یک نفر غرفه‌دار و یک نفر شرکت‌کننده، امکان حضور در همایش را به‌صورت رایگان خواهد داشت. در نمایشگاه جانبی نهمین همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار پیش‌بینی می‌شود صدها نفر بازدیدکننده از غرفه‌های نمایشگاهی بازدید ‌کنند تا علاوه بر بهره‌ بردن از نمایشگاه، در صورت نیاز از خدمات و محصولات ارائه‌شده توسط شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بهره گیرند.

به اعتقاد فعالان صنعتی، در هشت دوره قبلی برگزاری همایش فولاد، این همایش به اتاق فکری سالانه با هدف تبادل نظرات، انتظارات و بیان چالش‌های حوزه فولاد تبدیل شده است. در این میان، با توجه به استقبال خوب فعالان صنعت فولاد کشور از هشت دوره قبلی این همایش، پیش‌بینی می‌شود همایش پیش‌رو با استقبال بیشتری مواجه شود. به اعتقاد کارشناسان، با توجه به ظرفیت‌های کشور و وجود مزیت‌های نسبی در تولید فولاد در ایران از جمله سنگ‌آهن و نیروی متخصص ارزان، متولیان باید مسیر توسعه فولاد را بر اساس این مزیت‌ها برنامه‌ریزی کنند و دیدی بلندمدت در تولید این کالای استراتژیک داشته باشند.

برچسب ها

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید