اطلاعات بیشتر

صادرات محصولات فولادی به ۱۸۲ کشور دنیا

صادرات محصولات فولادی به کشورهای جهان
صادرات محصولات فولادی به کشورهای جهان

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه بین ۱۵ تا ۲۰درصد از ده میلیون تن تولید خود را در بازارهای صادراتی به فروش می‎رساند و حدود ۱۸۲ کشور از محصولات ما استفاده می‏کنند.

به گزارش پایگاه خبری ربیع، مهندس حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در گفت‏ و گوی اختصاصی با کیمیای وطن در حاشیه نمایشگاه فولاد ایران در برج میلاد در خصوص موفقیت‏های فولاد مبارکه در زمینه صادرات، اظهار داشت: در بحث صادرات، فولاد مبارکه بین ۱۵ تا ۲۰درصد از ده میلیون تن تولید خود را در بازارهای صادراتی به فروش می‎رساند. حدود ۱۸۲ کشور از محصولات ما استفاده می‏کنند. ما استاندارد اروپا را داریم و در حال صادر کردن محصول خود به اروپا هستیم. متاسفانه اخیرا که مورد تحریمهای آمریکا قرار گرفتیم، مقداری خلل ایجاد شده است. البته به دنبال آن هستیم که این خلل‏ها را بر طرف کنیم.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

وی افزود: محصولات مجتمع فولاد مبارکه از طریق کشورهای ایتالیا، فرانسه و اسپانیا، در همه اروپا توزیع می‏شود. یعنی ما با یک طرف ایتالیایی که خودش تولیدکننده و فروشنده فولاد است قرارداد داشتیم و محصولات ما را کنار محصولات خودش در سرویس سنترهایش در همه اروپا توزیع می‏کرد. ضمن آنکه ما در آسیای دور و کشورهای عربی و کشورهای شمال آفریقا نیز فروش داریم.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پایان خاطرنشان کرد: اگر صادرات کل کشور ۳۰میلیارد باشد، حدود یک درصد آن به محصولات فولاد مبارکه اختصاص دارد.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید